Суди стосовно бабусі, онук якої знаходиться у комі, відбудуться у закритому режимі

Суди стосовно бабусі, онук якої знаходиться у комі, відбудуться у закритому режимі

Суди стосовно бабусі, онук якої знаходиться у комі, відбудуться у закритому режимі
Суспільне Черкаси

У Черкасах відбулось судове засідання стосовно обрання запобіжного заходу бабусі, онук якої перебуває в комі в дитячий обласній лікарні. Надалі засідання відбудуться у закритому режимі, повідомила власна кореспондентка Суспільного з місця події.

Перед початком засідання прессекретарка суду Марина Кучеренко зазначила, що підозрювана подала клопотання щодо переведення судових засідань у закритому режимі.

За словами бабусі, таке клопотання вона подала, оскільки потерпілий є малолітнім і розголошення відомостей про нього може йому нашкодити.

Старший групи процесуальних керівників у кримінальному провадженні Віталій Корновенко розповів, що вчора, 30-го серпня, Черкаська обласна прокуратура звернулась до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою:

"Таке клопотання було направлено, оскільки більш легкі запобіжні заходи не зможуть забезпечити розумні строки досудового розслідування".

суд по хлопчику
Суспільне Черкаси

Суддя Олена Борєйко задовольнила клопотання бабусі хлопчика. Тому судові засідання надалі будуть закритими.

Суддя-спікер Соснівського районного суду Ярослав Пересунько пояснив, що таке рішення суд ухвалив із метою нерозголошення відомостей про приватне життя особи та поваги до її гідності.

Суди стосовно бабусі, онук якої знаходиться у комі, відбудуться у закритому режимі
Суспільне Черкаси

Спілкуватись із журналістами бабуся хлопчика відмовилась.

Суд ухвалив рішення клопотання слідчого щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою задовольнити

Що відомо

  • Хлопчик в лікарню поступив по "швидкій" з ознаками мозкової коми третього ступеня. "У нього внутрішньочерепна гематома, немає обох вух та нижньої губи, а також статевого органу. Не зрозуміло, протягом якого часу дитина перебувала у такому стані. У нього глибока кома", – розповів Микола Кондрацький.
  • 25 серпня стан хлопчика був стабільно важким. Діяльність мозку була наднизькою, її ледь фіксували прилади, а дихала дитина лише завдяки апарату штучного дихання, розповіли медики.
  • Як повідомила речниця Нацполіції області Зоя Вовк, за словами бабусі хлопчика, дитина отримала травми після падіння з купи цегли у дворі.
  • У прокуратурі відкрили та розслідують два кримінальні провадження: за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 та ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України. Наразі з’ясовуються обставини, за яких хлопчик отримав тілесні ушкодження, призначили судово-медичну експертизу. Служба у справах дітей з’ясовує стан утримання та умови проживання дитини, перевіряють повноту виконання його батьками обов’язків щодо виховання та розвитку дитини.
  • Жінці вручили підозру за залишення дитини в небезпеці – за частиною 3 статті 135 Кримінального кодексу України. Наразі семирічний хлопчик із черепно-мозковою та іншим травмами лежить у реанімації, його стан погіршився, розповів директор Черкаської дитячої обласної лікарні Микола Кондрацький.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок