У Львові стартував фестиваль театральної фотографії

У Львові стартував фестиваль театральної фотографії

У Львові стартував фестиваль театральної фотографії
Суспільне Львів

У львівському "Першому театрі" сьогодні, 30 серпня, розпочався міжнародний фестиваль театральної фотографії "Інтермедія". Там презентували світлини фотографів із 14-ти країн світу. Також глядачам показали уривки із вистав нового театрального сезону, який стартує на початку вересня. Про це Суспільному розповіла кураторка виставки Дарина Балабай.

В експозиції представлені роботи 25 митців з різних куточків світу. Серед них — світлини із вистав "Першого театру".

"Ми вибрали зі всього світу, від наших добрих друзів найяскравіші фотографії, найунікальніші моменти з життя театру. Вирішили не робити якийсь великий проєкт, проте реалізувати його якісно", — каже кураторка виставки Дарина Балабай.

Світлини, представлені в експозиції
Світлини, представлені в експозиції. Суспільне Львів

Також артисти представили для глядачів уривки із вистав, які можна буде побачити впродовж нового театрального сезону. Окрім того, анонсували фестиваль, що відбуватиметься у "Першому театрі" в жовтні.

"Міжнародний фестиваль мультижанрового мистецтва "Струс", ми започатковуємо за підтримки УКФ. Це буде такий величезний, потужний фестиваль, в нас будуть різні колективи. Попри те, що ми лише місяць тому оголосили про прийом заявок, вже отримали 57 заявок із усієї України та Європи", — каже художній керівник театру Юрій Мисак.

Фото із вистави "Ромео і Джульєтта"
Фото із вистави "Ромео і Джульєтта". Суспільне Львів

Фестиваль театрального фото триватиме до 17 вересня в Галереї сценографії на Городоцькій, 36. Протягом цього періоду там відбуватимуться тематичні лекції та майстер-класи.

Читайте також:

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок