Українець Грущак - у топ-4 спринту юніорів на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки

Українець Грущак - у топ-4 спринту юніорів на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки

Українець Грущак - у топ-4 спринту юніорів на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки Biathlon.com.ua

Український біатлоніст на менш, ніж сім секунд відстав від бронзового призера.

Другою гонкою третього змагального дня літнього чемпіонату світу з біатлону став спринт серед юніорів. Біатлоністи мали подолати дистанцію 7.5 км та два вогневі рубежі.

Перед гонкою юніорів на трасу в Нове-Место вийшли юніорки, одній з яких - Ганні Скрипко - вдалося посісти восьме місце, не припустившись при цьому жодної хиби на вогневих рубежах.

Читайте також: Одна українка - у топ-8 спринту юніорок на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки

Серед юніорів за найвищі місця у спринті боролися шість біатлоністів - Дмитро Грущак, Степан Кінаш, Роман Боровик, Владислав Чихар, Віталій Мандзин та Володимир Кошман. Боровику, зокрема, у попередній гонці літнього чемпіонату світу - суперспринті - вдалося фінішувати п'ятим.

За підсумками першого вогневого рубежку лише одному українцеві вдалося зачепитися за топ-10. Дмитро Грущак з однією хибою на стрільбі лежачи вийшов сьомим і мав продовжити боротьбу за найвищі місця.

На "стійці" Грущак припустився ще однієї хиби, але навіть і з цим результатом продовжував йти сьомим. Причому відставання він найближчих переслідувачів - поляка Бартоломея Філіпа, латвійця Нікіти Романова та представника РБУ Дмитра Шамукаєва складало вісім секунд.

Завдяки високій швидкості на дистанції (Грущак показав загальний шостий час у спринті, програвши 26 секунд лідеру) українець відіграв одразу три позиції! Але зачепитися хоча б за"бронзу" не зміг - час Грущака на фініші виявився на 6.7 секунди повільнішим, аніж у словака Томаша Скленаріка.

Щодо інших українців, то одразу двом біатлоністам вдалося фінішувати у топ-20. Степан Кінаш з трьома хибами став 14-м, Роман Боровик з чотирма - 20-м. Нижче розташувалися Владислав Чихар (22-й), Віталій Мандзин (30-й) та Володимир Кошман (41-й).

Чемпіоном у спринті серед юніорів став чех Томаш Мікіска. На фініші він випередив співвітчизника Вітеслава Хорніга на 10.3 секунди.

Нове Место. Чоловіки. Юніори. Спринт. Результати гонки

  1. Томаш Мікіска (Чехія, 1+0) 20:37.9
  2. Вітеслав Хорніг (Чехія, 0+1) +10.3
  3. Томаш Скленарік (Словаччина, 1+1) +50.6
  4. Дмитро Грущак (Україна, 1+1) +57.3

...

  • 14. Степан Кінаш (Україна, 2+1) +1:40.5
  • 20. Роман Боровик (Україна, 1+3) +2:07.1
  • 22. Владислав Чихар (Україна, 1+1) +2:12.9
  • 30. Віталій Мандзин (Україна, 2+2) +2:52.6
  • 41. Володимир Кошман (Україна, 1+3) +4:11.4
Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу