Одна українка - у топ-8 спринту юніорок на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки Biathlon.com.ua

Ганна Скрипко виявилася найкращою серед українських юніорок у спринтерській гонці.

Третій змагальний день літнього чемпіонату світу з біатлону розпочався зі спринтерської гонки. Участь у ній взяли п'ять українок - Ганна Скрипко, Любов Кип'яченкова, Юлія Городна, Олександра Меркушина та Катерина Дмитренко. Не стартувала лише Оксана Москаленко.

Для дівчат спринт став другою гонкою на літньому чемпіонаті світу, що проходить у Нове-Место. Першу гонку у форматі суперспринту найкраще пройшла Катерина Дмитренко, яка показала восьмий результат.

У спринті на літньому чемпіонаті світу з біатлону спортсменки мали подолати два вогневих рубежи (по п'ять пострілів на кожному). За підсумками першого вогневого рубежу на медаль претендувала Ганна Скрипко - вона пройшла чисто стрільбу лежачи, з якої вийшла на четвертому місці.

Проте поборотися хоча б за квіткову церемонію Скрипко не змогла. Українка не припустилася хиб під час другого вогневого рубежу, але через ненайшвидший хід (загалом Скрипко показала 24-й результат, відставши від лідерки 1:41 хвилини) Ганна вибула з боротьби за нагороди.

У підсумку Скрипко фінішувала з восьмим часом - вдруге поспіль українські юніорки фінішують з таким результатом на літньому чемпіонаті світу.

Щодо інших українок, то Любов Кип'яченкова через дві хиби на стійці посіла 11-е місце, Катерина Дмитренко замкнула у топ-20, у той час, як Олександра Меркушина та Юлія Городна посіли 24-е та 31-е місця.

Чемпіонкою спринту серед юніорок стала представниця РБУ Анастасія Шевченко, яка випередила найближчу переслідувачку Саніту Буліну з Латвії на 10.1 секунди. Третьою стала словенка Лєна Рєпінц.