Одна українка - у топ-8 спринту юніорок на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки

Одна українка - у топ-8 спринту юніорок на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки

Одна українка - у топ-8 спринту юніорок на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки Biathlon.com.ua

Ганна Скрипко виявилася найкращою серед українських юніорок у спринтерській гонці.

Третій змагальний день літнього чемпіонату світу з біатлону розпочався зі спринтерської гонки. Участь у ній взяли п'ять українок - Ганна Скрипко, Любов Кип'яченкова, Юлія Городна, Олександра Меркушина та Катерина Дмитренко. Не стартувала лише Оксана Москаленко.

Для дівчат спринт став другою гонкою на літньому чемпіонаті світу, що проходить у Нове-Место. Першу гонку у форматі суперспринту найкраще пройшла Катерина Дмитренко, яка показала восьмий результат.

Читайте також: Христина Дмитренко фінішувала восьмою в першій гонці літнього чемпіонату світу в Нове Место

У спринті на літньому чемпіонаті світу з біатлону спортсменки мали подолати два вогневих рубежи (по п'ять пострілів на кожному). За підсумками першого вогневого рубежу на медаль претендувала Ганна Скрипко - вона пройшла чисто стрільбу лежачи, з якої вийшла на четвертому місці.

Проте поборотися хоча б за квіткову церемонію Скрипко не змогла. Українка не припустилася хиб під час другого вогневого рубежу, але через ненайшвидший хід (загалом Скрипко показала 24-й результат, відставши від лідерки 1:41 хвилини) Ганна вибула з боротьби за нагороди.

У підсумку Скрипко фінішувала з восьмим часом - вдруге поспіль українські юніорки фінішують з таким результатом на літньому чемпіонаті світу.

Щодо інших українок, то Любов Кип'яченкова через дві хиби на стійці посіла 11-е місце, Катерина Дмитренко замкнула у топ-20, у той час, як Олександра Меркушина та Юлія Городна посіли 24-е та 31-е місця.

Чемпіонкою спринту серед юніорок стала представниця РБУ Анастасія Шевченко, яка випередила найближчу переслідувачку Саніту Буліну з Латвії на 10.1 секунди. Третьою стала словенка Лєна Рєпінц.

Нове Место. Жінки. Юніори. Спринт. Результати гонки
  • 1. Анастасія Шевченко (РБУ, 0+0) 18:13.3
  • 2. Саніта Буліна (Латвія, 1+0) +10.6
  • 3. Лєна Рєпінц (Словенія, 1+0) +21.4

...

  • 8. Ганна Скрипко (Україна, 0+0) +1.17.7
  • 11. Любов Кип'яченкова (Україна, 0+2) +1:42.7
  • 20. Катерина Дмитренко (Україна, 1+2) +2:11.4
  • 24. Олександра Меркушина (Україна, 2+1) 2:28.0
  • 31. Юлія Городна (Україна, 3+1) +3:21.6

Оксана Москаленко - не стартувала

Категорії
ТенісОлімпіада-2022Зимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу