За дві години відеоігор організм людини спалює 400 калорій – дослідження

За дві години відеоігор організм людини спалює 400 калорій – дослідження

За дві години відеоігор організм людини спалює 400 калорій – дослідження

Ігрова платформа Stakester провела експеримент серед своїх користувачів і з'ясувала, що за дві години гри організм людини може спалити стільки ж калорій, скільки й після тисячі присідань. В ході дослідження у чоловіків згоріло близько 420 калорій, у жінок – 472 калорії. Про це повідомляє видання Daily Mail.

В експерименті взяли участь 50 геймерів-добровольців – поки вони грали, вчені за допомоги спеціальних пристроїв відстежували їхню частоту серцевих скорочень і споживання енергії. Грали у дві різні гри – футбольний симулятор "FIFA" і мережевий бойовик від першої особи "Call of Duty: Warzone".

Для порівняння, щоб "спалити" батончик Mars (230 калорій), знадобиться 57 хвилин гри; 1 годину і 4 хвилини, щоб спалити Big Mac (257 калорій), і 50 хвилин, щоб спалити середній шматок піци Domino's (200 калорій).

"Ми знаємо, що конкуренція збільшує частоту наших серцевих скорочень, і у більшості виробляється "ігровий піт", – прокоментував експеримент генеральний директор і засновник платформи Том Фейрі. – Не дивно, що це спалює калорії, але ми здивовані тому, скільки калорій йде за двогодинне тренування".

Торік дослідження Квінслендського технологічного університету за участю 1,4 тисячі гравців з 65 країн показало, що прихильники відеоігор на 21% більше схильні мати здорову вагу, ніж середньостатистична людина. Опитування також показало, що геймери курять і п'ють менше, ніж звичайні люди, і значно активніші.

Читайте також

Одеські пенсіонери встановили рекорд України з гри в Counter-Strike

Зарядка для мізків. Навіщо бабусям і дідусям треба почати грати у відеоігри

Відеоігри допомагають в лікуванні психічних розладів – дослідження

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше