Евакуйована українка показала кімнату, в яку її поселили у Нових Санжарах

Евакуйована українка показала кімнату, в яку її поселили у Нових Санжарах

Евакуйована українка показала кімнату, в яку її поселили у Нових Санжарах
. Original

Одна з евакуйованих із Китаю українок показала, в яких умовах вона буде відбувати карантин у медцентрі Національної гвардії "Нові Санжари" на Полтавщині.

Олександра Волкова опублікувала відео зі своєї кімнати в Instagrаm.

На ньому видно старі ліжка та інші меблі, а також двері, у яких немає замка, проте є ключ. Дівчина також поскаржилася, що душ вдарив її струмом.

Обережно! На відео присутня ненормативна лексика.

Також дівчина показала правоохоронців, які охороняють медичний центр у Нових Санжарах.

Що відомо:

  • У Нових Санжарах Полтавської області 20 лютого розпочалися протести місцевих жителів через плани уряду розмістити тут евакуйованих з Китаю через епідемію коронавірусу українців.
  • За день протести переросли у сутички, внаслідок яких одному правоохоронцю проломили голову, а в автобус з евакуйованими українцями кидали каміння.
  • Після сутичок поліція затримала 24 особи та відкрила кримінальне провадження за двома статтями.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що якщо окремі політики будуть підбурювати людей перекривати дороги через евакуацію з Китаю громадян України, то він привезе їх всіх до них додому.
  • У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що евакуйованих охоронятимуть поліцейські та військовослужбовці Нацгвардії.
  • 18 лютого близько 300 людей зібралися в Микулинцях Теребовлянського району на протест проти ввезення 98 евакуйованих з Китаю людей.
  • У Винниках, що поблизу Львова, 19 лютого люди перекрили в'їзд до місцевого шпиталю та почали звозити до воріт медичного закладу шини.
  • 19 лютого Тернопільська обласна рада відмовилася дозволити аеропорту міста прийняти літак з евакуйованими з китайського міста Ухань українцями. Медичні заклади Тернополя також не готові прийняти пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію.
  • Водночас голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций повідомив, що затвердив низку додаткових заходів для недопущення проникнення вірусу у регіон, з медиками узгоджено план дій на випадок прибуття до області пацієнтів з ознаками хвороби. За його словами, додатковою шпитальною базою може стати лікарня Ізмаїлу.
На початок