Зеленський пригрозив політикам привезти у їхні маєтки евакуйованих з Китаю українців

Зеленський пригрозив політикам привезти у їхні маєтки евакуйованих з Китаю українців

Зеленський пригрозив політикам привезти у їхні маєтки евакуйованих з Китаю українців
. https://www.president.gov.ua/

Президент Володимир Зеленський заявив, що якщо окремі політики будуть підбурювати людей перекривати дороги через евакуацію з Китаю громадян України, то він привезе їх всіх до них додому.

Про це він сказав на брифінгу після засідання Ради нацбезпеки і оборони.

"Що стосується коронавірусу. У нас повністю контрольована ситуація. Ми обов'язково повинні забирати своїх громадян. На жаль, окремі ЗМІ поширюють дезінформацію з приводу того, куди їх везуть, що у нас щось не готово. Є кілька варіантів. Ми повністю готові", — сказав президент.

За його словами, більшість українців, які перебувають у Китаї, це "хлопчики і дівчата, переважно 90-х років народження".

"Я хочу звернутися до деяких політичних партій, які звертаються до людей. Ми цю інформацію знаємо завдяки правоохоронним органам. Вони звертаються до місцевих мешканців і підбурюють їх перекривати дороги", — заявив Зеленський.

"Ми з вами повинні розуміти, ми забираємо своїх громадян, які є такими ж громадянами, як і ми. А з приводу цих політичних "товарищєй" хочу сказати правду. Якщо будете перекривати дороги і підбурювати людей, ми привеземо всіх наших громадян, і ми обов'язково їх привеземо додому, бо це наш обов'язок, то я особисто привезу наших громадян у Кончу-Заспу, в їхні особняки", — сказав він.

Що відомо:

  • 17 лютого у Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що літак до китайського міста Ухань (провінція Хубей), яким евакуюють українців та іноземців з огляду на ситуацію з коронавірусом, відлітає 18 лютого і повертається 20-го. Загалом мають забрати понад 70 пасажирів.
  • Раніше йшлося про намір України евакуювати 56 людей із провінції Хубей, з них 11 — іноземці.
  • Міністерство закордонних справ Аргентини висловило п, що літак до китайського міста Ухань (провінція Хубей), яким евакуюють українців т іноземців з огляду на ситуацію з коронавірусом, відлітає 18 лютого і повертається 20-го. Загалом мають забрати понад 70 пасажирів.
На початок