Україною вирушить мистецький потяг від ГОГОЛЬFest

Україною вирушить мистецький потяг від ГОГОЛЬFest

Україною вирушить мистецький потяг від ГОГОЛЬFest

13 серпня 2021 року команда ГОГОЛЬFest до відзначення 30-ї річниці Незалежності України запускає круїзний мобільний форум молоді в поїзді "ГогольTRAIN". Перший рейс за маршрутом Київ-Одеса присвячується пам’яті українського художника Олександра Ройтбурда. Про це повідомляють на сайті Держмистецтв.

У кожному рейсі плануються спеціальні події від команди ГОГОЛЬFest та фестивалю, на який прямує потяг: музичні, перформативні або освітні події. Програми є унікальними для кожного маршруту і розробляються згідно з напрямками та відповідними подіями, на які прямує поїзд.

Розклад і напрямок рейсів:

  • Одеський міжнародний кінофестиваль, Одеса (13.08.21 Київ-Одеса / 21.08.21 Одеса-Київ);
  • Respublica Fest, Кам'янець-Подільський (27.08.21 Київ-Кам’янець-Подільський / 29.08.21 Кам’янець-Подільський – Київ);
  • Dream ГОГОЛЬFest, Херсон (03.09.21 Київ-Херсон / 05.09.21 Херсон-Київ);
  • Parade Fest, Харків (10.09.21 Київ-Харків / 12.09.21 Харків – Київ);
  • Book Forum, Львів (17.09.21 Київ-Львів / 20.09.21 Львів-Київ);
  • DniPRO ГОГОЛЬFest, Дніпро (01.10.21 Київ-Дніпро / 03.10.21 Дніпро-Київ).

"ГогольTRAIN” – це окремий потяг, який рухається за узгодженим з Укрзалізницею розкладом. Є декілька категорій квитків – купе і плацкарт, в одну чи в обидві сторони; з або без квитків на події, на які прямує потяг. Вся інформація, подробиці та можливість придбати квиток на сайті.

Як повідомляють організатори, метою цього проєкту є зшивання країни, створення діалогу та об’єднання різних регіонів навколо спільних мирних цінностей у побудові майбутнього, розвиток міжрегіонального партнерства та підтримка мобільності молоді.

GOGOLFEST – це міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, який демонструє і поєднує в одному часовому проміжку сучасні театр, музику, кіно, перфоманси, освітню, візуальну та дитячу програми.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше