Понад 90 тонн. ДФС виявила контрафактні сигарети в одного з найбільших тютюнових підприємств України

Понад 90 тонн. ДФС виявила контрафактні сигарети в одного з найбільших тютюнових підприємств України

Понад 90 тонн. ДФС виявила контрафактні сигарети в одного з найбільших тютюнових підприємств України
. ДФС

Державна фіскальна служба проводить обшуки на підприємствах одного з найбільших компаній-виробників тютюнових виробів в Україні за підозрою в ухиленні від сплати податків. Під час обшуків вдалося знайти понад 90 тонн контрафактних сигарет та іншої продукції.

Як заявляє пресслужба ДФС, керівництво підприємства організувало виготовлення та збут контрафактних тютюнових виробів.

"Встановлено, що службові особи одного з найбільших виробників тютюнових виробів, які реалізуються на території України, документально оформлювали реалізацію сигарет на підприємства, що мають ознаки ризиковості", – пояснили податківці.

За словами співробітників ДФС, після цього сигарети без акцизних марок реалізовувалися на території України за готівку без відповідного проведення операцій у бухгалтерському та податковому обліку. При цьому правоохоронці заявили, що продукція цього виробника без марок акцизного податку неодноразово вилучалася співробітниками ДФС при обшуках складських приміщень, місцях реалізації контрафакту та у прикордонній смузі.

"Наразі слідчі проводять 9 санкціонованих судом обшуків у складських та офісних приміщеннях у Запорізькій та Дніпропетровській областях, з метою документування злочинної схеми та здобуття доказів", – зазначили у ДФС.

За результатом обшуків фіскали виявили первинні фінансово-господарські документи, чорнові записи, спеціальне устаткування, а також понад 90 тонн тютюну та тютюнових виробів без марок акцизного податку.

Обшуки на підприємствах тривають.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок