Хасиду, який хуліганив у синагозі на Черкащині, заборонять в'їзд в Україну

Хасиду, який хуліганив у синагозі на Черкащині, заборонять в'їзд в Україну

Хасиду, який хуліганив у синагозі на Черкащині, заборонять в'їзд в Україну
Фото державної міграційної служби

51-річного громадянина Великої Британії за хуліганство у синагозі та порушення міграційного законодавства очікує примусове випровадження, штраф та заборона в'їзду на три роки в Україну.

Про це повідомили у пресслужбі Державної міграційної служби.

Іноземець потрапив у поле зору правоохоронців після того, як порушував громадський порядок у юдейському молитовному будинку в Умані.

"Міграційники провели перевірку та встановили, що громадянин Великої Британії знаходиться в Україні з порушенням правил перебування. Іноземцю доведеться примусово повернутися до країни громадянської належності протягом п'яти днів",– йдеться у повідомленні.

Читайте також: Очікують 50 тисяч паломників: до Умані з'їжджаються хасиди

На чоловіка склали протокол за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство). Також згідно ч. 1 ст. 203Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України він має сплатити штраф у розмірі 3 400 гривень.

Крім того, іноземцю на три роки заборонили в’їзд в Україну.

Що відомо

  • П'ять тисяч хасидів прибуло до Умані на святкування нового юдейського року. Про це повідомила міська голова Ірина Плетньова. Паломники приїздять на Черкащину напередодні Рош га-Шана.
  • Настання нового 5 782 року за юдейським календарем почнуть святкувати увечері шостого вересня 2021 року. Святкування закінчиться ввечері 8-го вересня.
  • Свято Рош га-Шана набуло в Україні статусу національного. Щороку на святкування єврейського нового року до Умані приїжджає від 30 до 50 тисяч паломників з різних країн. У 2020 році через пандемію приїхало у десять разів менше паломників.
  • У 2020 році приїзд хасидів на традиційне паломництво на свято Рош га-Шана обмежили. Уряди України та Ізраїлю закликали хасидів не їхати до Умані на святкування Нового року з огляду на пандемію коронавірусу.
  • 14 вересня 2020 року приблизно півтори тисячі хасидів прибули у прикордонні з Україною території Білорусі, аби потрапити до Умані на святкування Рош га-Шана. Прикордонники стримували паломників на КПП у Чернігівській області разом з поліцією та Нацгвардією, а потім тимчасово обмежили рух транспорту та громадян у пункті пропуску "Нові Яриловичі".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

На початок