Число зафіксованих заражень COVID-19 у світі сягло 200 мільйонів

Число зафіксованих заражень COVID-19 у світі сягло 200 мільйонів

Число зафіксованих заражень COVID-19 у світі сягло 200 мільйонів
. АР

Центр системних наук та інженерії Університету Джона Хопкінса повідомив, що загальна кількість випадків зараження коронавірусу у світі перевищила 200 мільйонів в 4 серпня.

За даними центру, у США від COVID-19 померло понад 615 тисяч людей. Понад 550 тисяч людей були заражені у Бразилії, понад 425 тисяч — в Індії. У Мексиці померло понад 242 тисячі людей, а в Перу — майже 200 тисяч заражених.

У Великій Британії, Колумбії, Франції, Італії та Росії зареєстровано понад 100 тисяч смертей. Станом на 4 серпня загальне число жертв у світі склало 4,2 мільйона осіб, що є приблизною оцінкою, враховуючи розбіжності країн у методах реєстрації смертей від COVID-19.

New York Times зазначає, що в Іспанії та Великій Британії знижується кількість випадків через масову та ефективну вакцинацію, але по Малайзії та Таїланду, де вакцинація просувається гірше, істотно вдарив штам "Дельта". Тим часом у США мільйони людей відмовляються щепитися. Експерти кажуть, що через це зростання кількості випадків узимку є неминучим.

Що відомо

  • В Індонезії кількість померли через коронавірусну хворобу COVID-19 перевалила за 100 тисяч осіб. За 4 серпня у країні зареєстрували ще близько 1750 летальних випадків.
  • За даними Центру з контролю та профілактики захворювань США (CDC) дельта-варіант вірусу Sars-Cov-2 став настільки ж заразним, як вітрянка.
  • У Європейському центрі профілактики та контролю захворювань (ECDC) прогнозують, що до кінця серпня новий штам "Дельта" представлятиме 90% усіх вірусів COVID-19, що циркулюють в Європі.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я класифікувала варіант COVID-19, виявлений в Індії, як штам, що викликає "глобальну стурбованість".
  • За інформацією ВООЗ, новий штам COVID-19 "Дельта" стає домінуючим варіантом у світі.

Читайте також

Чим особливий штам "Дельта" і як його розпізнати. Пояснюють лікарі

Чи готова Україна до нової хвилі пандемії. Коментує лікар

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок