В Україні створили першу цифрову Instagram-блогерку

В Україні створили першу цифрову Instagram-блогерку

В Україні створили першу цифрову Instagram-блогерку

Українська студія з виробництва цифрових продуктів FFFACE.ME створила першу цифрову інфлюенсерку ("лідера думок") на ім’я Астра Стар. Про це Суспільному Культура повідомили у пресрелізі.

Як запевняє студія, цифрова модель може стати партнером не тільки для брендових, а й для культурних та некомерційних компаній, оскільки вміє знімати фото і відео, постити сторіз, виходити в прямі ефірі тощо.

Основні теми цифрового аватару Astra Starr – лайфстайл (стиль житя), мода і технології. У неї є біографія, за якою 18-річна дівчина Астра переїхала з Берліну до Києва, займається йогою та самоосвітою. Життя інфлюенсерки розвивається в реальному часі і включає передбачувані для її статусу і віку події.

"Ми прагнемо створити соціально-корисних та відповідальних лідерів думок, які будуть нести експертний контент і функцією яких буде надихати аудиторію, навчати її та бути джерелом актуальних новин", – коментує співзасновник студії Дмитро Корнілов.

Суспільне Культура запитала у розробників, які технології задіяні у створенні Астри та скільки може коштувати замовити цифровий аватар для своїх потреб, проте творці наразі не готові давати коментар. Відомо, що на розробку та розуміння усіх алгоритмів пішло шість місяців.

Найвідомішою цифровою інфлюенсеркою є @lilmiquela, в якої 3 мільйони підписників. Вона веде власний Тік-Ток, рекламує Calvin Klein, знімається для обкладинок журналів та у відеоколабораціях з Беллою Хадід.

FFFACE.ME — українська агенція, що створює Instagram/Snapchat/TikTok-фільтри та комунікаційні проєкти з доповненою реальністю для клієнтів із Східної та Західної Європи, Північної Америки та Центральної Азії.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше