Amazon, HBO та Call of Duty. Найбільші англомовні сайти відновили роботу після збою серверів

Amazon, HBO та Call of Duty. Найбільші англомовні сайти відновили роботу після збою серверів

Оновлено
Amazon, HBO та Call of Duty. Найбільші англомовні сайти відновили роботу після збою серверів
Sun Times

Значна частина англомовного сегмента інтернету відновила роботу після збою в роботі DNS-сервісу.

Як повідомляє BBC, серед ресурсів, які припиняли роботу були сайти Amazon, HBO, вебсторінки великих американських та британських банків, відеоігрові сервіси Steam та Сall of Duty. Усі ресурси, які зазнали збоїв у роботі, співпрацювали з технологічною компанією Akamai Technologies, яка надає послуги з адміністрування серверів.

Представники Akamai Technologies заявили, що не міг бути результатом кібератаки та зазначили, що компанія працює над "пом'якшенням наслідків". Але потім стало відомо, що збій в роботі сайтів викликала помилка у роботі сервісу Edge DNS.

DNS — скорочення від Domain Name System — перетворює зручні для читання вебадреса, які ми використовуємо, наприклад suspilne.media, в адреси, які вказують на комп'ютерний сервер десь в Інтернеті, які використовуються програмним забезпеченням. Порушення роботи даної системи часто означають, що веббраузер не може знайти вміст, який шукає.

Що відомо

  • Користувачі месенджеру Telegram повідомили про проблеми у його роботі. Зокрема, близько пів години вони не могли відправляти та приймати повідомлення.
  • Удень 16 грудня у роботі месенджера Telegram стався збій, користувачі повідомляли про проблеми з відправленням та отриманням повідомлень. За пару годин його робота відновилась.
  • 14 грудня стався глобальний збій у роботі сервісів Google по всьому світу. В українському сегменті Goole, зокрема, спостерігалися перебої в роботі пошти Gmail, Youtube, хмари Google Drive, Google Docs, карт Google Maps.
  • У соціальній мережі Clubhouse стався витік даних. Невідомий користувач зміг транслювати аудіочати відразу з кількох кімнат для обговорення на сторонній сайт.
  • Найпопулярніший пошуковий сервіс Google повідомив, що має намір зовсім відмовитися від технологій відстеження користувачів в Chrome.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок