У роботі Telegram стався збій

У роботі Telegram стався збій

У роботі Telegram стався збій
. Фото: Архів

Користувачі месенджеру Telegram повідомили про проблеми у його роботі. Зокрема, близько пів години вони не могли відправляти та приймати повідомлення.

За інформацією сайту Downdetector, користувачі відправили понад тисячу звітів щодо роботи месенджера. Зокрема, про проблеми з месенджером повідомляли у Києві та в східних областях країни. Також про збої у роботі повідомляли у Німеччині, Росії, Австрії, Італії тощо.

Перші повідомлення про збої у роботі Telegram почали надходити о 16:23. Майже 800 звітів отримав сервіс о 16:53. Станом на 17:40 месенджер працює без перебоїв. У компанії збій роботи месенджеру не коментували.

Востаннє схожий збій у роботі Telegram відбувався 4 січня.

Що відомо

  • Удень 16 грудня у роботі месенджера Telegram стався збій, користувачі повідомляли про проблеми з відправленням та отриманням повідомлень. За пару годин його робота відновилась.
  • 14 грудня стався глобальний збій у роботі сервісів Google по всьому світу. В українському сегменті Goole, зокрема, спостерігалися перебої в роботі пошти Gmail, Youtube, хмари Google Drive, Google Docs, карт Google Maps.
  • У соціальній мережі Clubhouse стався витік даних. Невідомий користувач зміг транслювати аудіочати відразу з кількох кімнат для обговорення на сторонній сайт.
  • Найпопулярніший пошуковий сервіс Google повідомив, що має намір зовсім відмовитися від технологій відстеження користувачів в Chrome.
На початок