У Гонконзі відкрили музей мемів

У Гонконзі відкрили музей мемів

У Гонконзі відкрили музей мемів

Сайт 9GAG, створений для обміну гумористичними зображеннями, відкрив в Гонконзі свій музей мемів. Про це повідомляється на сайті торгового центру K11 Art Mall, де розташувалася виставка. Музей мемів буде працювати до 5 вересня.

На виставці представлено понад сто всесвітньо відомих і місцевих мемів. Простір поділений на кілька зон: меми розподілені за часом і типом – матеріальні та цифрові меми, інсталяції, відео, тривимірні фігури тощо.

У Гонконзі відкрили музей мемів

Також відвідувачам запропонують зробити на тілі тимчасове татуювання з улюбленим мемом, відвідати декілька інтерактивних майданчиків з елементами доповненої реальності, зняти власні фото у форматі популярних картинок з мережі. Для покупки будуть доступні спеціальні картки з героями мемів та інші сувеніри.

Деякі ексклюзивні експонати 9GAG і K11 створили спеціально для виставки. Це настільна гра "Ці меми не належать мені" і NFT-колаж "Ми закохані в меми".

У Гонконзі відкрили музей мемів

Також організатори проводять конкурс мемів – будь-хто може завантажити авторський мем на свій обліковий запис на 9GAG до 9 серпня. Після цього п'ятеро переможців отримають по $100, а їхні роботи стануть експонатами в музеї.

Деякі зарубіжні ЗМІ вказали, що це "перший у світі музей мемів", але це не зовсім коректно. Як повідомляє онлайн-енциклопедія KnowYourMeme, в серпні 2019 року чиказька художня галерея The 6th Dimension Space + Gallery відкрила власний музей мемів, експозиція якого теж виявилася тимчасовою.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше