В Україні станом на 21 червня використали понад 550 тисяч доз щеплень вакцини від коронавірусу виробництва Astra Zeneсa.
Такі дані надали у Міністерстві охорони здоров'я у відповідь на запит "Радіо Свобода".
"Станом на 21 червня в Україні використано 487 181 дозу вакцини від коронавірусу Covishield/Astra Zeneсa для введення першої дози, для введення другої – 12 515 доз", — йдеться у повідомленні.
Також у МОЗ зазначили, що використано:
Вакцини Astra Zeneсa:
- для введення першої дози — 356 465 доз;
- для введення другої дози — 196 262 дози.
Читайте також: Що робити, якщо пропустили термін щеплення другою дозою вакцини проти COVID-19. Пояснює МОЗ
Вакцини CoronaVaс:
- для введення першої дози — 464 722 дози;
- для введення другої дози — 90 471 дозу;
Вакцини Comirnaty (Pfizer):
- для введення першої дози — 423 853 дози;
- для введення другої дози — 63 599 доз.
Читайте також: МОЗ та Мінцифри запускають цифровий кабінет пацієнта — Ляшко
Що відомо
- За добу 21 червня в Україні виявили 296 нових випадків захворювання на коронавірус, серед хворих — 22 дитини та 2 медики.
- За добу в Україні вакцинували проти COVID-19 майже дев'ять тисяч осіб. Від початку вакцинальної кампанії в Україні, за даними МОЗ, щеплено 1 732 613 людей, з них повністю імунізовані й отримали дві дози – 360 452. Станом на 21 червня до листа очікування вакцинації від COVID-19 записалися 721 230 людей.
- Прем'єр-міністр Денис Шмигаль просить місцеву владу активніше відкривати центри масового щеплення проти COVID-19.
- Уряд дозволив проведення масових заходів, зокрема у розважальних закладах, включаючи нічні клуби та заклади громадського харчування. Ресторани й кафе відтепер можуть працювати цілодобово. Водночас уряд продовжив карантинні обмеження в Україні через пандемію коронавірусу до 31 серпня.
- Кабінет міністрів дозволив українцям та іноземним громадянам під час в'їзду (повернення) на територію України надавати ПЛР-тест, тест на антиген або документ про вакцинацію.
- Кількість українців, які стверджують, що перехворіли на COVID-19, переважає офіційну статистику щонайменше вдвічі.
- Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов'язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!