Паралімпієць з Донеччини став срібним призером чемпіонату світу з велоспорту

Паралімпієць з Донеччини став срібним призером чемпіонату світу з велоспорту ДонОДА

Єдиний представник України на чемпіонаті світу з велосипедного спорту на шосе серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, Єгор Дементьєв, зайняв трете місце.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

"У класі C5 серед чоловіків у індивідуальній гонці на дистанції 33,6 км Єгор зупинився за крок від п’єдесталу пошани, посівши 4 місце. Але він зміг вибороти нагороду за підсумками виступу в іншій дисципліні – груповій гонці на 92,4 км", - сказано у повідомленні.

У відомстві додають, що 34-річні Єгор Дементьєв та бразилець Лауро Чаман продемонстрували однаковий результат – 2 години 05 хвилин 47 секунд. Різниця між ними була у десяті долі секунди: представника Південної Америки визнали переможцем, українця – срібним призером.

Нагадаємо, що заслужений майстер спорту Єгор Дементьєв зі Слов’янська. Його тренував батько, заслужений тренер України Віктор Дементьєв. Велосипедист має дві золоті медалі ХIV літніх Паралімпійських ігор, два "золота" ХV літніх Паралімпійських ігор, а також низку нагород чемпіонатів світ.

Читайте нас у Telegram: усі новини Донбасу