Дельта-варіант COVID-19 виявили у 74 країнах

Дельта-варіант COVID-19 виявили у 74 країнах

Дельта-варіант COVID-19 виявили у 74 країнах
. AP

Дельта-варіант COVID-19, вперше виявлений в Індії, був зафіксований в 74 країнах і продовжує швидко поширюватися, пише The Guardian.

Зокрема, спалахи цього варіанту підтвердили в Китаї, США, Африці, Скандинавії та країнах Тихоокеанського регіону. За повідомленнями науковців, він швидше передається, а також викликає більш серйозні захворювання.

Як пише видання, у США випадки дельта-варіанту подвоюються приблизно кожні два тижні та складають 10% всіх нових випадків, у той час, як у Великобританії на нього припадає понад 90% нових випадків. Водночас органи охорони здоров'я країн побоюються, що новий варіант, можливо, отримав набагато більше поширення.

Дослідження, проведені в Китаї, також показали, що цей варіант дещо стійкий до вакцин проти COVID-19, зокрема, до одноразової дози.

Раніше повідомлялось, що головними симптомами дельта-варіанту є головний біль, біль у горлі та нежить.

Що відомо

  • За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, наразі у світі близько 10% населення мають антитіла від COVID-19.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я класифікувала варіант COVID-19, виявлений в Індії, як штам, що викликає "глобальну стурбованість".
  • Велика Британія на чотири тижні відклала пом'якшення карантину.
  • В Індії за три тижні на 150% зросла кількість хворих на мукормікоз: захворіли вже понад 30 тисяч осіб, 2 тисячі померли.
  • Європейська рада зняла обмеження на подорожі в межах ЄС для іноземців, які мають COVID сертифікати.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок