За мотивами "Володаря Перснів" знімуть аніме-фільм

За мотивами "Володаря Перснів" знімуть аніме-фільм

За мотивами "Володаря Перснів" знімуть аніме-фільм

Франшиза за мотивами "Володаря Перснів" Пітера Джексона повернеться на великі екрани у форматі аніме. Картина вийде з підзаголовком "Війна Рохіррім" – про це повідомляє Deadline.

Дія фільму відбудеться за 250 років до початку перших фільмів і буде присвячена Гельму Молоторукому – королю держави Рохан. Саме там розташований знаменитий Гельмів яр, де тримало облогу військо Рохана на чолі з королем Теоденом у фільмі "Володар кілець: Дві фортеці".

Інші подробиці сюжету поки не розкриваються. За фанатською Вікіпедією, Гельм Молоторукий – це суворий правитель, наділений великою силою.

Над сценарієм працюють Джеффрі Аддіс і Вілл Меттьюс, які займалися фільмом "The Dark Crystal: Age of Resistance". За даними Deadline, їх консультантом виступить Філіпа Боєнс, яка працювала над "Поверненням короля".

Зараз йде відбір акторів, які озвучать аніме. Поширенням фільму по всьому світу буде займатися Warner Bros. Pictures.

Перші екранізації книг фентезі-трилогії Джона Р.Р.Толкіна "Володар Перснів" від Пітера Джексона виходили у 2001-2003 роках. У 2017 році права на екранізацію отримала Amazon. Передбачається, що студія випустить за романом серіал з п'яти сезонів, а також серію спін-оффів, зокрема й аніме-фільм.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад