"Усі мають пройти перевірку на поліграфі". Експерти оцінили заплановану реформу СБУ

"Усі мають пройти перевірку на поліграфі". Експерти оцінили заплановану реформу СБУ

Ексклюзивно
"Усі мають пройти перевірку на поліграфі". Експерти оцінили заплановану реформу СБУ

Президент Володимир Зеленський під час нещодавньої пресконференції у Києві розповів, що у Верховній раді вже відбулось ухвалення у першому читанні законопроєкту про реформу Служби безпеки. За його словами, реформа СБУ важлива як для України, так і для міжнародних партнерів та МВФ. Полковник Служби безпеки у відставці Михайло Притула та заступниця виконавчого директора Центру протидії корупції Олена Щербан в ефірі Українського радіо проаналізували перспективи остаточного схвалення Радою законопроєкту про реформу СБУ.

Про недоліки законопроєкту

На думку Михайла Притули, законопроєкт має досить великі перспективи бути ухваленим у другому читанні. Водночас він наголосив, що документ містить серйозні недоліки.

"Реформа СБУ тільки почалася, і цей проєкт має певні недосконалості, які сприятимуть його змінам у майбутньому, так чи інакше. У нього є суттєві критичні недоліки, на які варто було звернути увагу у другому читанні, і які ставлять під загрозу мету реформи і її саму", – переконаний експерт.

За його словами, зокрема, у 10 статті законопроєкту зазначено 12 пунктів, відповідно до яких повноваження голови СБУ у разі звільнення з посади переходять до його першого заступника. На переконання експерта, у майбутньому це може стати підставою для різних маніпуляцій.

"Також, згідно із законом, будь-який новий кандидат на роботу в СБУ повинен проходити перевірку на поліграф, і це нормально. Але, якщо ми створюємо нову СБУ і нову реформу, то варто починати з того, щоб всі співробітники СБУ пройшли перевірку на поліграфі. Це має бути обов'язковою умовою на сьогодні. А також кадровий підбір та комплектація СБУ має складатися із найкращих працівників”, – додав Михайло Притула.

За словами Олени Щербан, від Центру протидії корупції вже лунало багато критики на адресу законопроєкту. Вона зазначила, що документ залишає СБУ досить широкий спектр повноважень, не властивих іншим спецслужбам країн НАТО.

"Не потрібно надавати одному органу повноваження боротися з усіма типами загроз. Адже коли повноваження різних органів у певній сфері перетинаються, то завжди відбувається конфлікти, дублювання, що призводить до суперечок, а не до руху вперед", – переконана вона.

З огляду на це експертка вважає, що законопроєкт потребує доопрацювання.

"Спецслужба — це надсерйозний, надсекретний орган, і дуже важливо, аби він у своїх повноваженнях і діяльності дотримувався цього балансу, який би не давав можливості зловживань”, — прокоментувала Олена Щербан.

Про позбавлення СБУ низки функцій

За словами Михайла Притули, нині Службу безпеки не можна позбавляти функції контррозвідувального захисту економічної безпеки держави.

"Важливо не тільки зберегти за СБУ ці функції, а й побачити результат їхньої роботи не на кишеню корумпованих співробітників, а в інтересах держави", – зазначив він.

Читайте також: Спеціалізація у роботі та підзвітність Раді. Експерт розповів, як працюватиме БЕБ

Водночас Олена Щербан зауважила, що співробітники СБУ часто зловживали своїми повноваженнями.

"За рахунок того, що СБУ мала багато інших повноважень, спецслужба втручалася у сферу економіки часто необґрунтовано. Відбувалися зловживання шляхом залучення оперативників СБУ до розслідувань саме економічних злочинів. Тому надзвичайно важливо, щоб реформа не надавала їм більше такої можливості та інших необґрунтованих повноважень", – переконана експертка.

Про ефективність реформи СБУ

На думку Олени Щербан, у якості орієнтиру для реформованої Служби безпеки слід брати найкращі спецслужби країн світу.

"Велика Британія, Німеччина. Ті країни, де дійсно спецслужби проявили свою ефективність і відповідають найкращим можливим практикам", – пояснила вона.

За словами експертки, для ефективної роботи служби необхідний комплекс умов, що включає фахові кадри, оптимізацію повноважень і концентрацію служби на найважливіших завданнях у сфері забезпечення державної безпеки.

"Крім того, важливо прописати вагомі і серйозні гарантії, які би не дозволяли спецслужбовцям безконтрольно втручатися в приватне життя, порушувати права і свободи людини, але, тим не менше, дозволяли забезпечувати державну безпеку. Для цього повинні бути встановлені серйозні механізми парламентського і судового контролю за діяльністю роботи спецслужби", – наголосила Щербан.

На її думку, саме це може допомогти перетворити СБУ на спецслужбу, яка б відповідала найкращим практикам країн НАТО.

Що відомо

  • Законопроєкт №3196 щодо реформи СБУ зареєстрований у парламенті 10 березня 2020 р. Його ініціатором виступив Президент України Володимир Зеленський.
  • Законопроєкт спрямовано на підвищення інституційної спроможності СБУ із забезпечення державної безпеки та приведення законодавства, що регулює її діяльність, у відповідність із сучасними викликами та загрозами державній безпеці України, яким повинна протидіяти служба, а також стратегічними та концептуальними документами з питань розвитку сектору безпеки і оборони.
  • 28 січня 2021 року Верховна рада прийняла за основу законопроєкт про удосконалення діяльності Служби безпеки України. Надалі роботу над правками законопроєкту продовжили у профільному комітеті.
  • Міжнародна дорадча група за участі представників ЄС, НАТО та США підтримала зміни до оновленого проєкту закону Службу безпеки України.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди