У Львові реалізують арт-проєкт, щоб підтримати митців під час карантину

У Львові реалізують арт-проєкт, щоб підтримати митців під час карантину

У Львові реалізують арт-проєкт, щоб підтримати митців під час карантину Театр танцю TILO

У Львові реалізовують проєкт Art Resistentia. Впродовж червня митці та мисткині презентуватимуть свої твори. Ідеєю проєкту є підтримка мистецького середовища Львова в час карантину.

Проєкт складається із чотирьох блоків: література, музика, театр, візуальне мистецтво. Впродовж місяця презентують 14 проєктів.

"Ми завершуємо представленням візуального мистецтва на Ринку, 42, але починаємо ми у форматі онлайн-презентацій уже наступного тижня, з 7 червня. Це все буде відбуватися на нашій сторінці у Facebook. На партнерських сторінках, а також ми це все потім викладемо на ютубі, тобто всі матеріали будуть доступні", – каже керівниця проєкту Мар’яна Куземська-Данилюк.

Куратор блоку "Візуальне мистецтво" Влодко Кауфман каже, що цей проєкт потрібний для митців, бо вони через карантин втратили можливість контактувати із глядачем.

"Найважливіше, що потрібно для художника, щоб була адекватна реакція на те, що він робить. Цей проєкт і творився для того, щоб допомогти художникам, митцям щось робити в цей період", – розповідає Влодко Кауфман.

Читайте також

На Львівщині у 2021 році будуть реставрувати чотири пам'ятки

"Вигнання". У Львові презентували мистецький проєкт про депортацію кримських татар

"Все почалося з бабусиної січкарні": колекціонер зі Львівщини розповів про етномузей просто неба

Суперечки про Моцарта: у Львові розповіли деталі щодо спорудження скульптури

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше