Наталка Ворожбит отримала "Золоту Дзиґу" в номінації "Відкриття року"

Наталка Ворожбит отримала "Золоту Дзиґу" в номінації "Відкриття року"

Наталка Ворожбит отримала "Золоту Дзиґу" в номінації "Відкриття року" Facebook / @natalia.vorozhbyt

Українська режисерка Наталка Ворожбит стала переможницею Національної кінопремії “Золота Дзиґа” в номінації "Відкриття року" – про це Українська кіноакадемія повідомила на своєму сайті.

Претендентами на премію “Відкриття року” стають працівники індустрії, що відзначились видатними досягненнями чи здобутками в українському кінематографі за минулий рік.

Враховуючи, що режисерка – дебютантка, то будь-яка відзнака, за її словами, має велике значення, бо це ніби великий кредит довіри на наступні роботи.

"Особливо важливо отримувати нагороди в своїй країні, коли нашу роботу оцінюють найкращі представники кіноспліьноти. Я б хотіла цю нагороду присвятити продюсеру фільму Юрію Мінзянову, який вірив, що робить відкриття і який зробив усе, щоб воно здійснилося”, — зазначила Наталка Ворожбит.

Імена інших лауреатів П’ятої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” будуть оголошені 12 червня під час урочистої церемонії нагородження.

  • Наталка Ворожбит — українська драматургиня, режисерка, сценаристка. Написала сценарії до таких фільмів, як “Кіборги” та “Дике поле”, виступила шоуранеркою та сценаристкою серіалу “Спіймати Кайдаша”.
  • У 2020 році дебютувала як режисерка із фільмом “Погані дороги”, який отримав нагороду на "Тижні критики" Венеціанського кінофестивалю і три нагороди Національної премії кінокритиків “Кіноколо”.

Читайте також

Режисерка Тамара Трунова: "Інколи отримую ляпаси: "О, нарешті ти зробила чоловічу виставу"

"Стан моєї героїні – це стан тотального бодуна". Інтерв'ю з акторкою "Поганих доріг" Черкашиною

Як це знято? Розповідаємо про екранізацію творів сучасної української літератури

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше