Спортсмен з Дніпра Богдан Нікішин виборов бронзу Кубка світу з фехтування на шпагах

Дніпровський спортсмен Богдан Нікішин здобув бронзу на Кубку світу з фехтування на шпагах, що проходив у Ванкувері (Канада). Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті України.

У чвертьфіналі спортсмен переміг угорця Андраша Редліха (8:6) і таким чином гарантував собі місце на п'єдесталі Кубка світу.

Уже у півфіналі дніпрянин поступився Басу Вервейлену з Нідерландів (6:8), у результаті став володарем бронзової медалі змагань.

Для українського шпажиста це перша особиста медаль в олімпійському сезоні.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Богдана та його наставника Ольгу Маркіну, Національну федерацію фехтування України, побажавши вдалого продовження олімпійського року та гарної підготовки до Токіо-2020.

Що відомо:

• Богдан Нікішин - дніпровський фехтувальник, чемпіон світу, учасник трьох Олімпіад, лідер чоловічої збірної України з фехтування на шпагах.