ЗНО з математики: на один з пунктів у Хмельницькому не з'явилось 90% абітурієнтів

ЗНО з математики: на один з пунктів у Хмельницькому не з'явилось 90% абітурієнтів

ЗНО з математики: на один з пунктів у Хмельницькому не з'явилось 90% абітурієнтів Фото: Суспільне Поділля

Для складання ЗНО з математики 28 травня на пункт тестування у вищому професійному училищі №11, що у Хмельницькому, зявилось 17 абітурієнтів із 225 зареєстрованих. Про це Суспільному розповів відповідальний за пункт Василь Селізар.

Тестування з математики цього річ є обов’язковим для складання та має два рівні складності, розповіла методистка Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук. За її словами, на Хмельниччині сьогодні працював 51 пункт тестування, 20 з них – у Хмельницькому.

У вищому професійному училищі № 11, що у Хмельницькому, о десятій ранку починають реєстрацію абітурієнтів на тестування. Спершу перевіряють документи: сертифікат про складання ЗНО, паспорт і запрошення. Далі — вимірюють температуру та дезінфікують руки. У холі училища розташовані списки абітурієнтів з номерами аудиторій, де вони складатимуть тестування, розповідає відповідальний за пункт тестування Василь Селізар.

У вищому професійному училищі № 11, що у Хмельницькому, о десятій ранку починають реєстрацію абітурієнтів на тестуванняФото: Суспільне Поділля

У вищому професійному училищі № 11, що у Хмельницькому, о десятій ранку починають реєстрацію абітурієнтів на тестування

“Підготували аудиторії, підготували схеми руху, підготували запасні виходи. Ми отримали відповідно захисні засоби, провели дезінфекцію. Передбачено 15 аудиторій, по 15 осіб”, - каже Василь Селізар.

Абітурієнтка Анна говорить, готувалася до тестування рік. Не приховує, що хвилюється: “трошки страшно, такий мандраж, але я в собі впевнена”.

Катерина каже, складала пробне ЗНО: “не так тяжко, як я думала, але є над чим старатися”.

Василь Селізар розповів, майже 40 педпрацівників сьогодні працюють на пункті тестування.

Василь Селізар розповів, майже 40 педпрацівників сьогодні працюють на пункті тестування

Василь Селізар розповів, майже 40 педпрацівників сьогодні працюють на пункті тестування

В аудиторії присутній старший та молодший інструктори, які відповідають за проведення тестування. Обов'язково проводиться технічна перерва, розповідає старша інструкторка Наталія Попіль. Пояснює, якщо в абітурієнта будуть зафіксовані електронні носії під час технічної перерви, його вилучать з пункту тестування, а результати будуть анульовані.

“Обов'язково, десь від початку ЗНО на 40 хвилині приходить перевірка. Проводити буде, звичайно, відповідальний за пункт ЗНО і супроводжуючі також. Поліцейський має обов'язково бути. Вони будуть ставити печатки на сертифікатах”, - розповідає Василь Селізар.

на пункт тестування у вищому професійному училищі №11 склади ЗНО зареєструвалось 225 абітурієнтів. Та у день тестування з'явилося тільки 17Фото: Суспільне Поділля

на пункт тестування у вищому професійному училищі №11 склади ЗНО зареєструвалось 225 абітурієнтів. Та у день тестування з'явилося тільки 17

Загалом, на пункт тестування у вищому професійному училищі №11 склади ЗНО зареєструвалось 225 абітурієнтів. Та у день тестування з'явилося тільки 17. Таке ситуація склалась вперше, каже старша інструкторка Олена Доротюк.

“Поки в нашій аудиторії жодної дитини немає. Жодного разу, я вже три роки є старшим інструктором на різних пунктах ЗНО, така ситуація вперше” — каже інструкторка.

Це пов'язано з тим, що більшість абітурієнтів вирішили складати математику в формі державної підсумкової атестації.

“Більшість вибрали державну підсумкову атестацію. Ті учні, випускники професійних навчальних закладів, які планують поступати в вищі навчальні заклади, вони прийшли сьогодні на ЗНО”, - пояснює Василь Селізар.

Що відомо

  • В Україні 21 травня розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання-2021

Графік проведення ЗНО:

  • 24 травня – з іспанської, німецької, французької мов;
  • 25 травня – з англійської мови;
  • 28 травня – з математики;
  • 1 червня – з української мови, української мови і літератури;
  • 4 червня – з історії України;
  • 7 червня – з фізики;
  • 10 червня – з біології;
  • 15 червня – з географії.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди