На Хмельниччині триває реєстрація на мультитест

На Хмельниччині триває реєстрація на мультитест

На Хмельниччині триває реєстрація на мультитест
. Фото: Суспільне Черкаси

На Хмельниччині триває реєстрація на участь у Національному мультипредметному тесті. Зареєструватись на іспит можна до третього травня 2023 року. Майбутні абітурієнти розв'язуватимуть тестування з трьох предметів, два з яких є обов'язковими: українська мова й математика.

Про це Суспільному Хмельницький розповіла методистка вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук.

За її словами, як і у 2022 році, національний мультипредметний тест буде альтернативою зовнішнього незалежного оцінювання.

"Цьогоріч ми маємо можливість складати три предмети, два з яких є обов'язковими: українська мова й математика. Незалежно чи це випускник минулих років, чи цьогорічний. Третій предмет, із всіх запропонованих українським центром, майбутній абітурієнт може обрати сам. Відбуватиметься тестування з п'ятого по 23 червня. Триватиме іспит 180 хвилин", — розповіла Ірина Ковальчук.

Заявку на мультипредметний тест необхідно подати онлайн, каже Ірина Ковальчук. Для цього вступникам необхідно створити особистий кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Загалом є три шляхи реєстрації: "Можна зареєструватись самостійно вдома. Якщо це випускники загальноосвітнього навчального закладу, то він може зареєструватись на базі свого навчального закладу. І якщо це випускники минулих років, то зареєструватись можна або самостійно, або на базі інституту МАУП, там ми відкрили безплатний пункт із допомоги реєстрації".

Авторка: Наталія Сідова.

Читайте також

  • У Хмельницькому будинок тримається на трьох стінах
  • На Хмельниччині припинено неправомірне використання землі навчального закладу

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок