Руслан Маліновський забив у фіналі Кубка Італії – це його 11-й матч поспіль з гольовою дією: відео AP Images

Вдруге під час серії забив "Ювентусу".

Український футболіст Руслан Маліновський вкотре продовжив свою серію матчів поспіль з результативними діями за "Аталанту", тепер вона уже складає 11 ігор. Уперше упродовж цієї серії Маліновський відзначився не в чемпіонаті Італії, а в Кубку - півзахисник забив у фіналі.

Руслан вийшов у стартовому складі "Аталанти" на фінальний матч проти "Ювентуса". І у першому таймі забив свій гол – ударом з меж штрафного майданчика він влучив між трьома захисника "Ювентуса", а воротар Джанлуїджі Буффон не встиг зреагувати.

Відео голу Маліновського у фіналі Кубка Італії

Цей гол зрівняв рахунок у матчі - 1:1. А крім точного удару, Руслан Маліновський у першому таймі відзначився також жовтою карточкою: заробив попередження за фол на чужій половині поля.

На 68-й хвилині матчу тренер "Аталанти" замінив Руслана Маліновського, а п'ять хвилин потому команда пропустила вдруге: комбінація "Ювентуса" закінчилася переможним голом, 2:1.

"Аталанта" не змогла відігратися та програла у фіналі Кубка Італії. Це четверта поразка в п'яти фіналах клубу в історії. Для "Ювентуса" - 14-й Кубок Італії.

Щодо Маліновського, то його результативна серія триває уже два місяці: розпочалася ще 21 березня. За цей час він відзначився 16 гольовими діями в 11 матчах поспіль!

Серія Руслана Маліновського з результативними матчами - 11 ігор поспіль

• 21 березня - гол та результативна передача "Вероні" (2:0)
  • 3 квітня - дві результативні передачі "Удінезе" (3:2)
  • 11 квітня - дві результативні передачі "Фіорентині" (3:2)
  • 18 квітня - гол "Ювентусу" (1:0)
  • 22 квітня - гол "Ромі" (1:1)
  • 25 квітня - гол та результативна передача "Болоньї" (5:0)
  • 2 травня - результативна передача "Сассуоло" (1:1)
  • 9 травня - гол "Пармі" (5:2)
  • 13 травня - результативна передача "Беневенто" (2:0)
  • 15 травня - гол та результативна передача "Дженоа" (4:3)
  • 19 травня - гол "Ювентусу" в фіналі Кубка Італії (1:2)

Як багато грає Маліновський за "Аталанту" у сезоні 2020/21

• Руслан виходить у старті в 13 з останніх 15 матчів "Аталанти" у Серії А.
  • Усього в сезоні провів 42 матчі за "Аталанту" в усіх турнірах - 25 разів виходив у старті. Повністю відіграв 4 матчі.
  • Українець забив 10 голів та віддав 12 ассистів у сезоні. Руслан - лідер Серії А за ассистами.

У минулому сезоні Маліновський відзначився 16 гольовими діями за "Аталанту", у цьому сезоні - уже 22.

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу