Руслан Маліновський знову забив за "Аталанту": у нього 8 поспіль матчів з результативними діями

Дванадцять гольових дій за цей час.

Український футболіст Руслан Маліновський продовжив свою рекордну результативну серію у складі італійської "Аталанти". У матчі 35-го туру Серії А Руслан вийшов в основі та відзначився голом - це восьма поспіль гра від українця з голом або ассистом.

Маліновський відкрив рахунок у грі "Парма" - "Аталанта" на 12-й хвилині матчу: отримав пас з-за межами штрафної, обробив під ліву ногу та пробив точно у нижній кут. Воротар суперник не зміг дістати м'яч - 1:0.

"Цей гол важливий для мене, але ми маємо виграти. Мені подобається грати як нападника, так і як атакувальний півзахисник. Ми хочемо забити ще хоча б один гол і виграти", - сказав Маліновський у коментарі в перерві матчу.

А уже на 52-й хвилині "Аталанта" подвоїла перевага, після чого на 58-й хвилині Руслана замінили. Зрештою, матч завершився перемогою "Аталанти" з рахунком 5:2.

Після цього виграшу "Аталанта" піднялася на друге місце у турнірній таблиці Серії А - 72 очки після 35 турів.

А Руслан Маліновський продовжив свою результативну серію - вісім матчів поспіль у Серії А. За цей час він відзначився 12 гольовими діями: п'ять голів та сім ассистів. Стільки ж результативних дій українець зробив у попередніх 37 матчах за "Аталанту".

Серія Руслана Маліновського з результативними матчами - 8 ігор поспіль

• 21 березня - гол та результативна передача "Вероні" (2:0)
  • 3 квітня - дві результативні передачі "Удінезе" (3:2)
  • 11 квітня - дві результативні передачі "Фіорентині" (3:2)
  • 18 квітня - гол "Ювентусу" (1:0)
  • 22 квітня - гол "Ромі" (1:1)
  • 25 квітня - гол та результативна передача "Болоньї" (5:0)
  • 2 травня - результативна передача "Сассуоло" (1:1)
  • 9 травня - гол "Пармі" (5:2)

Загалом у сезоні у Руслана Маліновського уже 18 гольових атак - 8 голів та 10 результативних передач.

Як багато грає Маліновський за "Аталанту" у сезоні 2020/21

• Руслан виходив у старті у десяти з останніх дванадцяти матчів "Аталанти" у Серії А.
  • Усього в сезоні провів 42 матчі за "Аталанту" в усіх турнірах - 22 рази виходив у старті. Повністю відіграв 4 матчі.
  • Українець забив 8 голів та віддав 10 ассистів у сезоні. Руслан - лідер "Аталанти" за ассистами та ділить перше місце в Серії А.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол