Маліновський віддав 2 ассисти вдруге поспіль – п'ятий гравець в історії Серії А з таким показником AP

Шість результативних дій для Руслана в останніх трьох матчах.

Український півзахисник Руслан Маліновський знову вийшов у стартовому складі "Аталанти" на матч Серії А - і знову відзначився двома результативними діями. Цього разу Руслан віддав два ассисти у грі проти "Фіорентини".

Обидві гольові передачі українець оформив у першому таймі, обидві - на Дувана Сапату. А потім його замінили на 62-й хвилині, за рахунку 2:1 на користь "Аталанти" (матч завершився з рахунком 3:2).

Перший ассист Маліновського у матчі "Фіорентина" - "Аталанта" трапився на 13-й хвилині. Українець подав з кутового, Сапата головою пробив повз воротаря.

На 40-й хвилині Руслан знову ассистував на Дувана - півзахисник ефектною передачею відрізав увесь захист суперника і вивів нападник віч-на-віч з воротарем.

Руслан Маліновський у другому матчі Серії А поспіль віддає дві результативні передачі. І він усього п'ятий гравець в історії (з моменту старту статистики - у сезоні 2004/05), кому вдавалося це зробити. І перший за вісім років з таким показником.

Усі гравці в Серії А з двома ассистами у двох поспіль матчах

• Луїш Фігу ("Інтер") - 2007 рік
  • Антоніо Кассано ("Мілан") - 2011 рік
  • Фабріціо Мікколі ("Палермо") - 2012 рік
  • Андреа Лаццарі ("Удінезе") - 2013 рік
  • Руслан Маліновський ("Аталанта") - 2021 рік

Загалом для українця - це уже третій матч за "Аталанту" поспіль, в якому він оформлює дві результативні дії. Два тури тому - гол та передача, у попередній грі - два ассисти, тепер - знову два результативні паси. Тобто за три останні матчі у Маліновського - гол та п'ять ассистів.

За півтори сезони до того такий матч був лише один.

Усі матчі Маліновського в Італії з 2+ результативними діями

1. проти "Брешії" (14 липня 2020) - гол + 2 ассисти (6:2)
  2. проти "Верони" (21 березня 2021) - гол + ассист (2:0)
  3. проти "Удінезе" (3 квітня 2021) - 2 ассисти (3:2)
  4. проти "Фіорентини" (11 квітня 2021) - 2 ассисти (3:2)

Скільки ігрової практики у Маліновського у сезоні

• Руслан виходив у старті в шести з останніх семи матчів "Аталанти" у Серії А.
  • Усього в сезоні провів 37 матчів за "Аталанту" в усіх турнірах - 18 разів виходив у старті. Повністю відіграв 3 матчі.
  • Українець забив 4 голи та віддав 8 ассистів у сезоні. Руслан - на першому місці серед гравців "Аталанти" за кількістю ассистів у Серії А.
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт