Руслан Маліновський продовжив свою рекордну серію результативних матчів – уже шість ігор поспіль Atalanta

Гол та ассист від півзахисника.

Український футболіст Руслан Маліновський відзначився результативними діями у черговому матчі чемпіонату Італії, продовжив свою серію до шести ігор поспіль. У грі 33-го туру між "Аталантою" та "Болоньєю" півзахисник забив гол та віддав результативну передачу.

Саме Руслан відкрив рахунок у матчі на 22-й хвилині. Українець обігрався у стінку з Луїсом Мур'єлем, відкрився під зворотню передачу партнера у чужому штрафному (забіг за спину суперникам) та пробив точно у дальній кут, 1:0.

А на початку другого тайму Маліновський додав до свого голу ще й результативну передачу. Півзахисник намагався обіграти кількох оборонців у штрафному, прокидував м'яч повз них собі на хід, але вийшла передача на Дувана Сапату. Нападник пробив першим дотиком точно у дев'ятку - так рахунок став 4:0.

Загалом матч між "Аталантою" та "Болоньєю" закінчився перемогою господарів з рахунком 5:0. Маліновський відіграв 71-у хвилину, після чого його замінили. За час на полі українець оформив 1+1 (гол та результативну передачу).

Для Руслана - це уже шостий поспіль матч чемпіонату Італії з результативними діями поспіль. За цей час він забив 4 голи та віддав 6 ассистів.

Руслан уже зрівнявся зі своїми показниками минулого сезону - 16 результативних дій. Тоді у Маліновського було 9 голів та 7 ассистів, а тепер - 7 голів та 9 ассистів.

Які досягнення оновив чи встановив Маліновський

• 3 - уперше в "Аталанті" забив у трьох матчах поспіль. І усього вдруге в кар'єрі (Гент, серпень 2018, два матчі чемпіонату та гра кваліфікації Ліги Європи).
  • 6 - рекордна серія результативних матчів поспіль у кар'єрі, уже шість.
  • 10 - десять результативних дій з початку березня, це найкращий результат у світі серед усіх пізахисників.
  • 16 - повторив результативність минулого сезону, зробивши шістнадцять гольових дій.

Серія Руслана Маліновського з результативними матчами - 6 ігор поспіль

• 21 березня - гол та результативна передача "Вероні" (2:0)
  • 3 квітня - дві результативні передачі "Удінезе" (3:2)
  • 11 квітня - дві результативні передачі "Фіорентині" (3:2)
  • 18 квітня - гол "Ювентусу" (1:0)
  • 22 квітня - гол "Ромі" (1:1)
  • 25 квітня - гол та результативна передача "Болоньї" (5:0)

Як багато грає Маліновський за "Аталанту" у сезоні 2020/21

• Руслан виходив у старті у восьми з останніх десяти матчів "Аталанти" у Серії А.
  • Усього в сезоні провів 40 матчів за "Аталанту" в усіх турнірах - 20 разів виходив у старті. Повністю відіграв 3 матчі.
  • Українець забив 7 голів та віддав 9 ассистів у сезоні. Руслан - лідер "Аталанти" за ассистами та ділить третє місце в Серії А.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт