75% учасників Олімпіади-2020 будуть провакциновані перед початком змагань - президент МОК

75% учасників Олімпіади-2020 будуть провакциновані перед початком змагань - президент МОК

75% учасників Олімпіади-2020 будуть провакциновані перед початком змагань - президент МОК AP

Очільник організації упевнений, що цей відсоток може досягти ще більших показників.

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах повідомив, що перед початком Олімпійських Ігор у Токіо 75% учасників змагань будуть провакциновані від коронавірусу.

У березні в МОК наголошували, що вакцинація спортсменів не є обов'язковою перед змаганнями. Однак саме такою була рекомендація від президента організації Томаса Баха.

Суспільне - офіційний транслятор Олімпійських ігор-2020. Дивіться змагання в Токіо - з 23 липня по 8 серпня - наживо на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт!

Процес вакцинації був розпочатий у багатьох країнах світу. В Україні, зокрема, спортсменам почали робити укол антикоронавірусними препаратами у середині квітня.

"На даний момент близько 75% резидентів олімпійського селища уже були або провакциновані, або забезпечили отримання доз препарату перед Олімпійськими Іграми", - зазначив президент МОК.

Також Бах наголосив, що має перспективи вважати, що кількість учасників Олімпіади, які отримають вакцину від коронавірусу перед Іграми, зросте до 80%.

Крім цього, президент Міжнародного олімпійського комітету повідомив, що організація зробила пропозицію Оргкомітету Токіо-2020 щодо делегування медичних працівників з інших країн на час Олімпійських Ігор.

Олімпійські Ігри у Токіо пройдуть з 23 липня по 8 серпня.

Що відбувається з Олімпіадою-2020: хронологія подій

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика