В Японії підготували петицію проти Олімпіади-2020. Вона набрала вже понад 200 тисяч підписів

В Японії підготували петицію проти Олімпіади-2020. Вона набрала вже понад 200 тисяч підписів

В Японії підготували петицію проти Олімпіади-2020. Вона набрала вже понад 200 тисяч підписів AP

Організатори петиції наголошують на необхідності відмовитися від проведення Олімпіади.

В Японії на порталі change.org підготували петицію проти проведення Олімпійських Ігор у Токіо. Понад 200 тисяч людей підписалися під нею, про що зазначається на сайті.

Організатори петиції звернулися до очільників Міжнародного олімпійського та Паралімпійського комітету, голови Оргкомітету Олімпіади в Токіо Сейко Хасімото, прем'єр-міністра Японії Йосіхіде Суги та інших чиновників, відповідальних за проведення Олімпіади-2020. Головний акцент - відмовитися від проведення Ігор у Токіо через пандемію коронавірусу.

Автором петиції є політик Кендзі Уцуномія - претендент на посаду губернатора Токіо. Він боровся за цю посаду на початку 2021 року, однак програв вибори Юріко Коїке.

"Поширення нової коронавірусної інфекції триває, і не лише у Токіо, але й у інших частинах Японії, а також по всьому світу. Вакцинація, яка розпочалася наприкінці минулого року, набуває поширення у Європі та Сполученних Штатах, але не є визначальним фактором", - зазначив політик.

Станом на 15:00, під петицією підписалися 233 805 людей - відбулося це більш, ніж за 48 годин. Наступною метою є досягнення позначки у 300 тисяч підписантів.

ПетиціяChange.org

Літні Олімпійські Ігри відбудуться в Токіо з 23 липня по 8 серпня. Їх уже переносили через пандемію коронавірусу - спочатку турнір мав пройти в 2020 році.

Що відбувається з Олімпіадою-2020: хронологія подій

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу