Організатори Ігор у Токіо попередили про можливе скасування естафети олімпійського вогня

Організатори Ігор у Токіо попередили про можливе скасування естафети олімпійського вогня

Організатори Ігор у Токіо попередили про можливе скасування естафети олімпійського вогня AP

Очільники Оргкомітету Олімпіади-2020 готові вжити радикальні заходи за умови відмови від заходів соціального дистанціювання.

Організатори Олімпійських Ігор-2020, які відбудуться у Токіо, попередили про можливе зменшення кількості глядачів або навіть повну відмови від традиційної естафети олімпійського вогня. Про це повідомляє The Guardian.

В Організаційному комітеті Олімпіади зазначили, що до цих заходів можуть вдатися за умов порушення правил соціального дистанціювання в умовах пандемії коронавірусу. Виконавчий директор Ігор у Токіо Тошіро Муто зазначив, що у пріорітеті є саме питання безпеки.

"Запрошую дивитися за [естафетою олімпійського вогня] з вулиць, але за умов дотримання дистанції від інших. Хочемо забезпечити вашу безпеку, поки ви слідкуєте за естафетою", - зазначив Муто.

Представник Оргкомітету Хідемаса Накамура також наголосив, що за умов недотримання вищезазначених правил від естафети взагалі можуть відмовитися. А на вулиці можуть вивести поліцейських.

Прибути до Токіо олімпійський вогонь повинен 25 березня 2020 року, естафета розпочнеться в Фукусімі. Загалом вогонь нестимуть понад 10 тисяч людей через 47 префектур у Японії.

Що відомо

  • Олімпійський вогонь - один із символів Ігор. Уперше він з'явився перед Олімпіадою-1928, яка відбулася в Амстердамі.
  • У Токіо з січня 2021-го діє надзвичайний стан через зростання випадків захворювання коронавірусом. Його дія спливає за 4 дні перед прибуттям олімпійського вогню до Японії.
  • У вівторок, 16 березня, в Токіо зафіксували 300 нових випадків захворювання COVID-19.
  • Крім можливого скасування естафети олімпійського вогня, в Японії раніше повідомляли про заборону на відвідування Олімпіади іноземними глядачами.

Що далі

  • 23 липня - 8 серпня - Олімпійські Ігри-2020;
  • 24 серпня - 5 вересня - Паралімпійські Ігри.
Категорії
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів