Мінспорту отримало 1500 вакцин для щеплення спортсменів перед Іграми у Токіо

Мінспорту отримало 1500 вакцин для щеплення спортсменів перед Іграми у Токіо

Мінспорту отримало 1500 вакцин для щеплення спортсменів перед Іграми у Токіо Міністерство спорту

Першими щеплення отримали українські стрілки.

Міністерство молоді та спорту розпочало вакцинацію українських спортсменів перед Олімпійськими та Паралімпійськими Іграми. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

За словами Гутцайта, першими щеплення від коронавірусу отримали представники Федерації стрільби України. Їм вкололи першу дозу китайського препарату CoronaVac, яким будуть вакцинувати всіх олімпійців.

Читайте також: В Україні розпочнуть щеплення спортсменів перед Іграми у Токіо. Що відомо про вакцину

Серед спортсменів, які отримали вакцину від коронавірусу - Олександр Петрів (Олімпійський чемпіон-2008 у Пекіні зі стрільби з пістолета) та Сергій Куліш (срібний призер Олімпійських Ігор-2016 в Ріо-де-Жанейро зі стрільби з пневматичної гвинтівки). Петрів, зокрема, був одним із спортсменів, які здобули для України ліцензію на Ігри у Токіо.

Також першу дозу препарату отримали 14 спортсменів та їх тренерів, які братимуть участь на Олімпіаді в Токіо. Загалом Мінспорту отримали 1500 вакцин для щеплення олімпійців перед Іграми у Токіо.

"Наше основне завдання - створити умови, щоб всі українські спортсмени, які їдуть представляти країну на міжнародній арені, були міцними та здоровими. Дійсно, у директивних документах МОК та під час консультацій з національними олімпійськими комітетами країн-учасниць було підкреслено, що вакцинація не буде обов’язковою для участі в Іграх. Однак, ми повинні розуміти, що це, в першу чергу - безпека та повага до всіх оточуючих, щоб захистити не тільки учасників, але й сам японський народ", - зазначив міністр спорту.

Про підготовку вакцинації спортсменів раніше повідомив очільник МОЗ Максим Степанов. Він зазначив, що олімпійці потрапили до переліку груп, яким будуть робити щеплення китайською вакциною.

Вакцинація українських спортсменів перед Токіо-2020: хронологія подій

Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт