Парковки у Дніпрі знову безкоштовні, рішення суду набуло чинності – громадська організація

Парковки у Дніпрі знову безкоштовні, рішення суду набуло чинності – громадська організація

Парковки у Дніпрі знову безкоштовні. Рішення про скасування затвердженого тарифу набуло чинності 17 травня, повідомив Суспільному адвокат ГО «Громадський контроль» Василь Підлужний.

За його словами, міська рада апеляційну скаргу не подала.

«Відповідно до рішення суду, скасовано останнє рішення міської ради, яким встановлено тариф на паркування. Отже, на теперішній час немає ніякого рішення, яким встановлено тариф. І тому ніяких підстав платити по якомусь тарифу немає містянам», – зазначив адвокат.

Суспільне звернулося за коментарем до міської ради – його обіцяли надати пізніше.

Що відомо

  • Дніпропетровський окружний адміністративний суд 5 квітня визнав протиправним та нечинним рішення міської ради щодо тарифів на паркування. Позов подавала ГО «Громадський контроль» торік у вересні.
  • 22 травня відбудуться громадські слухання щодо встановлення нового тарифу на паркування. Про це повідомляли на сторінці Єдиного паркувального простору.
  • У Дніпрі 8223 безоплатних та 4038 платних паркомісць, що знаходяться на балансі КП "Міськавтопарк".
  • На сайті інспекції з паркування є мапа платних і безоплатних парковок. Зазначивши адресу, користувач може дізнатися, чи варто оплачувати паркування.
  • Нині вартість години паркування — 10 гривень. Тариф затверджений рішенням сесії Дніпровської міськради та є єдиним для всіх парковок, незалежно від місця їхнього розташування.

Читайте також

  • Дніпро: Суд визнав незаконними тарифи на паркування, встановлені місцевою владою
  • Парковки Дніпра: як відрізнити платну парковку від безоплатної

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок