Погода у Бразилії та закриті кордони. Експерт розповів, що впливає на ціни на їжу

Погода у Бразилії та закриті кордони. Експерт розповів, що впливає на ціни на їжу

Ексклюзивно
Погода у Бразилії та закриті кордони. Експерт розповів, що впливає на ціни на їжу Ілюстративне фото: pixabay

Звіт Продовольчої та сільськогосподарської організації Обʼєднаних Націй повідомив, що у квітні було зафіксовано чергове зростання світових цін на продовольство. Зростання триває вже одинадцятий місяць. Найзначніше зросли ціни на цукор, а ціни на зернові почали відновлюватися. Економіст інвестиційного департаменту продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Андрій Ярмак прокоментував в ефірі Українського радіо, чому зростають ціни у світі та скільки ще триватиме зростання.

Що означає підвищення індексу продовольчих цін

У квітні середнє значення індексу продовольчих цін на 1,7% вище у порівнянні з березневим показником і на 30,8% вище в порівнянні з рівнем відповідного періоду минулого року.

"Загальносвітовий індекс — це досить умовні цифри. Звичайно, для кожної людини це означає щось інше. Це важливо розуміти, тому що мешканці землі платять в середньому на третину більше за харчові продукти, ніж у той самий час рік тому. Стосовно різних країн, то ситуація різна. В кожній країні є свої нюанси", — пояснив Ярмак.

За його словами, хтось не помітив цього зростання, а для значної частини небагатого населення або ж бідних країн це дуже велика проблема. Тобто харчі коштують більше, і якщо ти хочеш їх придбати, ти мусиш платити більше. Ярмак підкреслив, що не всі можуть собі це дозволити. Як правило, відбувається заміна дешевшими компонентами. Якщо людина не може, наприклад, купити м’ясо, то купує більше картоплі, хліба чи інших виробів, які коштують дешевше.

Економіст сказав, що нині є два фактори, які найбільше впливають на ціни на продовольство. Перший — зміна клімату. Щороку людство втрачає все більше харчових продуктів від різних неочікуваних приморозків, потепління, посухи або повені. Другий чинник, який зараз впливає — це коронавірус. Пандемія змушує країни й людей робити запаси. І зараз збільшуються запаси по багатьох видах продуктів. Відповідно це потребує збільшення обсягів виробництва для того, щоб перекрити ці запаси.

Ярмак зазначив, що зараз також відбувається певна деглобалізація. Якщо раніше країни відкривали кордони та спрощували торгівлю, то зараз дуже багато країн вводить різні обмеження.

Читайте також: Як у магазині не натрапити на фальсифікат. Пояснює експертка

Про ціну на цукор

Значення індексу цін на цукор за місяць у порівнянні з минулим місяцем збільшилася на 3,9%. Це майже на 60% вище, ніж у квітні 2020 року.

"Ціни на цукор у світі залежать в основному від однієї країни — Бразилії. Там сировина для цукру — це цукрова тростина. Взагалі у світі частка цукру з цукрового буряка мізерна", — розповів Ярмак.

Він сказав, що основна кількість виробляється з цукрової тростини, а основна частина тростини йде не на виробництво цукру, а використовується для виробництва біоетанолу, який своєю чергою використовується в автомобілях. У Бразилії це вже понад 50 років. Крім того, погода в Бразилії зараз така, що є дуже великі побоювання стосовно значного зниження виробництва цукру. Також зростали світові ціни на бензин і нафту, відповідно, є пряма залежність між цінами на цукор і на паливо.

Про ціну на олію

Значення індексу цін на рослинні олії у квітні піднялося на 1,8%. Було зафіксовано зростання цін на соєву і ріпакову олії, а ціни на соняшникову олію дещо знизилися.

"Фактор палива для автомобілів впливає на ціну олії. Зокрема ріпакова олія та інші часто використовуються для виробництва біодизелю. Другий фактор, який впливає на ціну — це погодний", — пояснив економіст.

Ярмак зазначив, що в оліях основним джерелом є пальмова олія. Вона є найдешевшою і найдоступнішою, а також її вихід з одного гектара найбільший. Відповідно ціни на всі інші види олій зросли через зростання ціни на пальмову олію, де спостерігається уповільнення зростання виробництва. Тобто воно зростає, але не так, як очікувалося, і це штовхає ціни вгору.

Що може стабілізувати ціни

Середнє значення індексу цін на мʼясо збільшилося на 1,7%, на зернові та на молочну продукцію — на 1,2%.

"Окрім фундаментальних чинників, є ще чинники фінансові. І це великий обсяг готівки, який нині у світі друкується, аби перекрити втрати від коронавірусу. Відповідно світова інфляція на сьогодні зростає досить швидко, і вона досить відчутна. Цей чинник також впливає на ціни", — пояснив економіст.

За його словами, індекс цін дійсно може зростати й надалі. Але передбачити його досить важко, тому що можуть змінитися погодні умови. Наприклад, в Україні погодні умови для отримання врожаю наших основних експортних культур є досить гарними і зростання світових цін на продовольство є позитивом для України з точки зору можливості зростання експортного виторгу.

"Крім того, ми не знаємо, як зміняться ціни на нафту. І це теж важливий фактор у формуванні цін на продовольство. Також ми поки що не можемо точно прогнозувати розвиток подій з коронавірусом. Але якщо ситуація з коронавірусом почне покращуватися, як дехто того очікує в другій половині цього року, то, можливо, послабиться і тиск на підвищення цін на продовольство", — припустив експерт.

Читайте також: Як харчуватися в часи пандемії COVID-19. Пояснює МОЗ

Про появу рослинної риби

Ярмак нагадав, що на ринку вже є і м’ясо без м’яса, і тунець без тунця. Також як їжу використовують комах.

"Очевидно, що людство повинно використовувати всі можливості, які дозволяють зменшити негативний вплив людини на екологію, довкілля, природу і клімат, а з іншого боку — пам’ятати про те, що кількість людей зростає, а кількість придатних для виробництва харчових продуктів стрімко зменшується", — наголосив експерт.

Він зазначив, що якимось чином потрібно годувати ці мільярди людей, тому пошук подібних рішень вітається і є позитивним з точки зору виживання людства.

Про розвиток українського агросектору

За прогнозами, український агросектор може підняти українську економіку, проте за це буде розплачуватися внутрішній споживач через зростання цін на внутрішньому ринку.

"Чому б ціни мали зростати, якщо Україна є виробником харчових продуктів та великим експортером? Відповідно у нас по тих позиціях, які ми експортуємо і яких надлишок, ціни є досить конкурентні й нижчими, ніж в інших країнах", — повідомив Ярмак.

Він розповів, що по тих категоріях продуктів, які Україна вимушена імпортувати, як-то екзотичні фрукти та риба, ціни є вищими, ніж в тих країнах, де вони виробляються.

"Це абсолютно нормальна практика. Говорити про те, що агробізнес витягне економіку, звичайно, можна. Але насправді такі сектори з високою доданою вартістю, як ІТ та сфера послуг, повинні розвиватися швидше. Якби в Україні був кращий інвестиційний клімат, український агробізнес розвивався б швидше", — підсумував він.

Читайте також

АМКУ досліджує причини подорожчання яєць

"Борщовий набір": за рік подешевшали цибуля та картопля

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди