Музичну премію YUNA перенесли на іншу дату

Музичну премію YUNA перенесли на іншу дату

Музичну премію YUNA перенесли на іншу дату Yuna

У зв’язку із продовженням локдауну в Києві оргкомітет Національної музичної премії YUNA вимушено переніс проведення десятої ювілейної церемонії. Про це повідомляється на сайті премії.

Десята церемонія премії YUNA мала відбутися 20 квітня, але через заборону культурних заходів у Києві її довелося перенести на 12 травня.

Окрім цього були названі хедлайнери музичного шоу, яке відбудеться у київському Палаці "Україна": у колаборації виступлять гурт the Hardkiss і Monatik, а також гурти Без обмежень, СКАЙ та Kozak System. "Наша мета: провести церемонію YUNA 2021 обов'язково у вигляді великого шоу. Тому ми набираємося терпіння і тепер готуємося до травня", – зазначив співзасновник та генеральний продюсер YUNA Павло Шилько, – "Це непрості часи, але вони консолідують музичну сцену і надихають пережити цей складний період разом".

Що відомо

  • Премія “YUNA” позиціює себе як український аналог “Grammy”. Була заснована 2011 року бізнесменом Мохаммадом Захуром та радіоведучим і продюсером Павлом Шильком. Кожного року “YUNA” збирає десятки (а в окремі роки — сотні) експертів, які визначають найкращих в українській музиці. Довгі списки формуються всередині премії.
  • Премію "YUNA-2021" вручатимуть у 17 номінаціях. Представники України на Євробаченні-2021 гурт Go_A претендують на звання "Відкриття року".
  • Пряма телетрансляція YUNA 2021 відбудеться на телеканалі М1, початок о 20:00.

Читайте також

Ґреммі-2021. Як премія балансує між політкоректністю і вульгарністю

Музичні премії України. Які нагороди отримують українські музиканти та за що

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше