В Індії коронавірусом заразилися вісім левів

В Індії коронавірусом заразилися вісім левів

В Індії коронавірусом заразилися вісім левів
Луцький зоопарк

В Індії коронавірус вперше виявили у диких тварин. COVID-19 підтвердили у восьми левів у зоопарку індійського міста Хайдарабад.

Про це повідомляє Times of India.

"Після зоопарку Бронксу в Нью-Йорку, де вісім тигрів і левів мали позитивний результат на COVID у квітні минулого року, ніде не було зареєстровано таких випадків серед диких тварин. Однак у Гонконзі вірус виявили в собак і кішок", — сказав очільник Центру досліджень дикої природи Шіріш Упадг'є.

Як зазначається, ветеринари зоопарку наприкінці квітня помітили у левів деякі симптоми коронавірусу, такі як втрата апетиту, виділення з носа і кашель. За підсумками тестування, у чотирьох самців і чотирьох самок підтвердили COVID-19. Всього у зоопарку проживають 12 левів у віці близько 10 років. Фахівці припускають, що леви могли заразитися інфекцією від працівників зоопарку, в якому виявили 25 хворих, або вірус міг потрапити повітрям від мешканців будинків, які розташовані поруч із зоопарком. Вчені Центру клітинної та молекулярної біології в Хайдарабаді наразі з'ясовують, на який саме штам коронавірусу захворіли дикі тварини.

Що відомо

  • Вчені з Університету Глазго виявили два випадки передачі CCOVID-19 від людини до кішки.
  • У столиці Кореї Сеулі запустили програму тестування на СOVID-19 для домашніх тварин, у яких виявляють відповідні симптоми.
  • Дослідники з іспанського Центру геномного регулювання (CRG) проаналізували десять видів тварин і дійшли висновку, що тхори, кішки та собаки є вразливими тваринами до COVID-19.
  • Вчені університету Гельсінкі спільно з Об'єднанням хутрового звірівництва Фінляндії розробляють вакцину проти COVID-19 для тварин.
  • Учені зі Стенфордського університету в США встановили, що деякі види тварин, зокрема свині, пацюки, кури та качки, менш схильні або мають імунітет до коронавірусу.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок