Pfizer та BioNTech подали заявки на використання вакцини для підлітків

Pfizer та BioNTech подали заявки на використання вакцини для підлітків

Pfizer та BioNTech подали заявки на використання вакцини для підлітків
Associated Press

Компанії Pfizer і BioNTech подали заявки до Європейського агентства лікарських засобів (ЕМА) на дозвіл застосування їхньої вакцини проти COVID-19 серед підлітків 12-15 років.

"Це подання базується на даних основного клінічного випробування фази 3, в якому взяли участь 2260 учасників у віці від 12 до 15 років. Результати цього дослідження, оголошені 31 березня 2021 р., показали ефективність вакцини на 100% в учасників, і які раніше були інфіковані SARS-CoV-2, і які не були, та стійкими реакціями антитіл", — повідомили у пресслужбі компанії BioNTech.

Як відзначається, учасники випробування добре перенесли щеплення, однак компанія продовжить спостерігати за ними протягом двох років після введення другої дози для дослідження можливого дострокового захисту.

У компанії відзначили, що якщо EMA схвалить зміну, то вона буде дійсна у всіх 27 державах-членах Євросоюзу. Компанії вже подали подібний запит до Управління з контролю за продуктами та ліками США (FDA) про надання дозволу на екстрене використання препарату і планують звернутися до інших контролюючих органів по всьому світу для внесення відповідних поправок.

Що відомо

  • Центр з контролю і профілактики захворювань (CDC) у США послабили карантинні обмеження для вакцинованих від COVID-19 американців, дозволивши їм не носити медичні маски за певних обставин.
  • У Мексиці та Польщі були виявлені підробні вакцини від COVID-19 виробництва Pfizer/BioNTech.
  • У ВООЗ заявили, що останні дані, які надають уряди країн світу, свідчать про те, що темпи поширення COVID-19 та смертність від захворювання у світі посилюється.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок