Коли PinchukArtCentre та Мистецький Арсенал запрацюють для відвідувачів

Коли PinchukArtCentre та Мистецький Арсенал запрацюють для відвідувачів

Коли PinchukArtCentre та Мистецький Арсенал запрацюють для відвідувачів PinchukArtCentre. Фотограф Максим Білоусов

Хоча локдаун у Києві завершується 1 травня, найбільші галереї столиці відкриються не одразу. Суспільне Культура з'ясувало, коли PinchukArtCentre та Мистецький Арсенал запрацюють для відвідувачів.

Мистецький Арсенал

Виставка "Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив", яка присвячена білоруському протесту, мала відкритися в Мистецькому арсеналі ще 25 березня. Проте, через локдаун її встигли презентувати лише для вузького кола журналістів та мистецтвознавців.

Коли PinchukArtCentre та Мистецький Арсенал запрацюють для відвідувачівМистецький арсенал

З 3 травня нову експозицію нарешті зможуть побачити всі охочі. Як жест солідарності з революційними процесами в Білорусі, виставка представляє зріз сучасного мистецтва, що конструює і проявляє пульсуючі форми взаємодії, опору, колективності й майбутнього, яке практикують уже сьогодні — кожний день.

PinchukArtCentre

PinchukArtCentre відновлює свою роботу з 5 травня. Там можна буде побачити одразу три виставки.

"Згадати той день коли" групова виставка українських митців, розповідь про події, які вплинули на хід історії України та суспільство: від Голодомору через Перебудову, 1990-ті, Помаранчеву революцію, Революцію гідності та дотепер.

"Камінь б'є камінь" виставка Нікіти Кадана, організована в контексті діяльності Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Демонструє як новостворені, так і існуючі роботи, які є рефлексією на теми української історії, політичного насильства, національного історичного спадку, авангарду та радянської утопії.

Коли PinchukArtCentre та Мистецький Арсенал запрацюють для відвідувачів

Персональна виставка Даніїла Ревковського та Андрія Рачинського "Хвостосховище", представлена в формі Музею людської цивілізації, створеного в майбутньому, вже після загибелі людства. Робота торкається теми відповідальності людини перед земними ресурсами та химерних форм, яких можуть набути сліди перебування людської цивілізації на Землі.

Читайте також

"Сучасне українське мистецтво – це територія розширених етичних рамок". Інтерв'ю з Ксенією Малих

Мистецький арсенал запрошує на 3D-тур виставкою білоруських художників

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше