На Волинь доставили 7 700 доз вакцини AstraZeneca-SKBio

На Волинь доставили 7 700 доз вакцини AstraZeneca-SKBio

На Волинь доставили 7 700 доз вакцини AstraZeneca-SKBio
Архівне фото Суспільне Волинь

На Волинь 27 квітня прибула партія вакцини AstraZeneca, вироблена у Південній Кореї. Доставили 7 700 доз препарату, – розповів Суспільному т.в.о. начальника обласного управління охорони здоров'я облдержадміністрації Роман Рудоквас.

Нині триває розподіл вакцини між стаціонарними пунктами щеплення.

Зі слів Романа Рудокваса, ця партія вакцина корейського виробництва призначена для повторного щеплення волинян, які отримали перше щеплення препаратом AstraZeneca (Covishield) та громадянам, старшим за 65 років.

В управлінні охорони здоров'я області наголосили, що корейська AstraZeneca-SKBio нічим не відрізняється від препарату індійського виробництва AstraZeneca (Covishield).

Читайте також: "Те, що лякає людей і те, що їх насправді вбиває — це різні речі". Імунолог про вакцинацію і тромбоз"

На запитання Суспільного, чи вистачить області для повторного щеплення 7 700 доз, т.в.о. начальника обласного управління охорони здоров'я відповів, що розподілом вакцини між регіонами курує МОЗ і в області очікують наступних поставок.

Як раніше повідомляв міністр охорони здоров'я Максим Степанов, у травні понад 10 тисяч людей мають отримати другу дозу вакцини, решту передадуть для першого щеплення. Планується, що цю партію використають для вакцинації пріоритетних груп та людей віком 65+.

Читайте також: "В чому різниця між звичайною і "корейською" вакциною AstraZeneca. Пояснює МОЗ"

Довідково: AstraZeneca-SKBio – вакцина корейського виробника має ідентичний склад, як і AstraZeneca та Covishield. Діюча речовина – модифікований аденовірус, що містить у собі специфічний білок коронавірусу, який викликає імунну відповідь. Вакцина виробляється у Південній Кореї на потужностях SK Bioscience Co. Ltd. – спеціалізована компанія з виробництва вакцин. Компанія була заснована у 2018 році.

Що відомо

  • За даними обласного центру громадського здоров'я, станом на 27 квітня щеплення від COVID-19 отримали 15 299 волинян. За останню добу вакцинували 322 людини.
  • До України 23 квітня прибула партія у 367,2 тисячі доз вакцини AstraZeneca, вироблена у Південній Кореї. Це друга партія вакцин, яку Україна отримує в рамках глобальної ініціативи COVAX.
  • 17 квітня на Волинь доставили 1170 доз вакцини виробництва Pfizer/BioNTech. Цієї партії вистачить, щоб щепити 585 волинян, кожен отримає по дві дози препарату. Інтервал між щепленнями – три тижні. До цього в область надійшло 2 080 доз вакцини китайського виробництва CoronaVac.
  • 25-го лютого Волинська область отримала 14 тисяч 200 доз вакцини від COVID-19 - AstraZeneca (Covishield).
На початок