Мультфільм "Душа" отримав головний приз премії "Енні"

Мультфільм "Душа" отримав головний приз премії "Енні"

Мультфільм "Душа" отримав головний приз премії "Енні" Кадр з мультфільму

Мультфільм "Душа", знятий студією Pixar, отримав премію Annie Awards у номінації "Найкращий анімаційний фільм". Також стрічка взяла нагороди за найкращі ефекти, анімацію, музичне оформлення і сценарій. Про це повідомляє УНІАН. У цій номінації на перемогу також претендували мультфільм від Pixar "Вперед", анімаційна робота від Netflix "Сім'я Віллоубі" та проєкт DreamWorks Animation "Сімейка Крудсів: Нова ера".

"Душа" — американський фільм виробництва студії Pixar Animation Studios. За сюжетом головний герой – джазмен Джо Гарднер – несподівано провалюється в люк та опиняється у потойбічному світі. Вибір у нього небагатий – або стати наставником, або остаточно померти.

Джо обирає перший варіант, і йому дістається душа на ім'я 22-а. Мета наставників – допомогти ще не народженим дітям знайти іскру життя, яка є ключовим елементом для того, щоб одержати квиток у життя.

Режисер проєкту – Піт Доктер. Бюджет – 150 мільйонів доларів.

З жовтня минулого року стрічка зібрала у світовому прокаті 121 мільйон доларів та отримала чисельну кількість нагород.

У лютому мультфільм "Душа" став володарем премії "Золотий глобус" в номінації "Найкращий анімаційний фільм", а в січні Американський інститут кіномистецтва (AFI) включив анімаційну картину "Душа" до списку найкращих фільмів і серіалів 2020 року.

Букмекери вважають стрічку головним претендентом на "Оскар" серед анімаційних фільмів.

Читайте також

Валентин Васянович розповів, чому "Атлантида" не потрапила до шорт-листа "Оскара"

Г'ю Лорі зніме серіал за романом Агати Крісті "Чому не Еванс?"

HBO Max завершила зйомки возз'єднання "Друзів"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше