Г'ю Лорі зніме серіал за романом Агати Крісті "Чому не Еванс?"

Г'ю Лорі зніме серіал за романом Агати Крісті "Чому не Еванс?"

Г'ю Лорі зніме серіал за романом Агати Крісті "Чому не Еванс?"
deadline.com

Зірка "Доктора Хауса" та "Нічного портьє" Г'ю Лорі зніме мінісеріал за романом Агати Крісті "Чому не Еванс?". Він стане автором сценарію, режисером та продюсером телеапдатації для BritBox.

Книгу "Чому не Еванс?" вперше опублікували у 1934 році. Вона розповідає історію сина вікарія Боббі Джонса та його подруги — леді Френсіс Дервент, які полюють на м'яч для гольфу, але знаходять під кручею людину при смерті.

Друзі вирішують спробувати себе у ролі слідчих-аматорів, які намагаються розгадати таємницю цього чоловіка. Для цього в них є від підказки — фото красивої молодої жінки в його кишені та його ж останні слова: "Чому вони не запитали Еванс?".

"Я закохався в цю книгу дуже давно і люблю досі. У мене мурашки пішли шкірою, коли я вперше осягнув красу цієї таємниці. Відтоді я глибше та глибше закохуюся в персонажів. І для мене величезна честь мати можливість переповісти їхню історію у такій формі. Я буду носити краватку на знімальному майданчику та віддам цьому проєкту все, що у мене є", — з притаманним йому гумором прокоментував Г'ю Лорі.

Прем'єра серіалу запланована на 2022 рік. За словами очільниці BritBox у Північній Америці Емілі Пауерс, робота Г'ю Лорі віддасть належне оригінальній загадковості Агати Крісті, але додасть свіжості, іронії та креативу, які сподобаються аудиторії.

Поки що немає інформації про те, чи з'явиться у кадрі сам Лорі, але така надія є. Наразі він зосереджений на написанні сценарію — це буде його перша режисерська робота над великим серіалом.

Раніше він зняв декілька епізодів серіалу "Доктор Хаус" і має багато досвіду написання сценаріїв завдяки роботі над шоу Фрая і Лорі.

Читайте також

Що покажуть на фестивалі американського кіно "Незалежність"

Принц Гаррі зніме серіал про свою діяльність — він стане продюсером та з'явиться в кадрі

Італія скасувала кіноцензуру за моральними та релігійними ознаками

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад