HBO Max завершила зйомки возз'єднання "Друзів"

HBO Max завершила зйомки возз'єднання "Друзів"

HBO Max завершила зйомки возз'єднання "Друзів"

У Лос-Анджелесі завершилися зйомки спеціального епізоду серіалу "Друзі", який кілька разів відкладали через пандемію. Про це стало відомо з офіційного Instagram-акаунту шоу.

Згідно з опублікованими у Twitter знімками з майданчика, возз'єднання героїв серіалу знімали зокрема й перед культовим фонтаном, який з'являється в заставці шоу.

Також в мережі з'явилися фотографії підготовки до знімання павільйону Stage 24 студії Warner Bros. у Каліфорнії, де записувався оригінальний серіал. Через пандемію декорації довелося трохи змінювати, щоб зйомки проходили на свіжому повітрі.

Крім цього, в одному з фан-акаунтів "Друзів" у Twitter з'явилося відео, в якому автор показав, які на вигляд квартири головних героїв і коридор.

Зйомки спецепізода "Друзів" відбувалися у форматі ток-шоу, без заздалегідь написаного сценарію. Епізод під назвою The One With The Reunion заявлений як разовий, дата прем'єри поки невідома.

У ньому взяли участь зірки ситкому Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Ліза Кудроу, Метт Леблан, Меттью Перрі та Девід Швіммер, а також творці серіалу – Марта Кауффман і Девід Крейн. За даними ЗМІ, кожен актор заробив за цей епізод від 3 до 4 мільйонів доларів.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше