Ізраїль скасував масковий режим на вулицях

Ізраїль скасував масковий режим на вулицях

Ізраїль скасував масковий режим на вулицях
. Associated Press

Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю скасувало припис про обов'язкове носіння захисних масок на вулицях у зв'язку зі зниженням рівня захворюваності на коронавірус.

Про це повідомляється на сайті відомства.

"Показники захворюваності продовжують залишатися низькими по всій країні, скасовується вимога носити маски на відкритому повітрі", — повідомили в МОЗ Ізраїлю.

Читайте також: Як Ізраїлю вдалося позбутися карантинних обмежень. Пояснює місцевий лікар

При цьому міністерство, як і раніше, рекомендує носити маски при великому скупченні людей. А носіння масок у приміщеннях поки залишається обов'язковим для мешканців країни.

Що відомо

  • Влада Ізраїлю з 7 березня послабила карантинні обмеження. Для вакцинованих громадян, які мають так звані "зелені паспорти", свої двері відкрили кафе та ресторани, а також заклади освіти.
  • З 7 квітня в Ізраїлі набули чинності оновлені правила в'їзду іноземців до країни. Зокрема, громадяни, які бажають в'їхати в Ізраїль, повинні пред'явити довідку про одужання від COVID-19 або свідоцтво про вакцинацію від COVID-19.
  • Ізраїль з 23 травня відкриє кордони для вакцинованих проти COVID-19 туристів. Проте вони мають пройти ще два ПЛР тести та тест на антитіла.
  • Посольство України в Ізраїлі веде активні переговори з країною про взаємне визнання паспортів вакцинації від COVID-19.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок