Ізраїль оновив правила в'їзду для іноземців. Хто може відвідати країну

Ізраїль оновив правила в'їзду для іноземців. Хто може відвідати країну

Ізраїль оновив правила в'їзду для іноземців. Хто може відвідати країну
Associated Press

З 7 квітня в Ізраїлі набули чинності оновлені правила в'їзду іноземців до країни. Зокрема, громадяни, які бажають в'їхати в Ізраїль, повинні пред'явити довідку про одужання від COVID-19 або свідоцтво про вакцинацію від COVID-19.

Про це повідомляє посольство України в Ізраїлі.

Іноземні громадяни повинні заздалегідь подати заявку на в'їзд до Ізраїлю до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця або Управління з питань народонаселення та імміграції.

Так, право на в'їзд, зокрема, мають іноземці, чиї батьки проживають в Ізраїлі; іноземні журналісти; студенти, які навчаються в Ізраїлі чи вступатимуть до вишів; діячі культури; волонтери тощо. Повний перелік можна переглянути на сайті посольства.

В'їзд до Ізраїлю дозволений лише в тому випадку, якщо у людини є негативний ПЛР тест, зроблений за 72 години до прибуття в Ізраїль. Після прибуття до Ізраїлю необхідно буде пройти додатковий ПЛР тест. Ця вимога поширюватиметься також на тих, хто має сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або документ про одужання від COVID-19.

Читайте також: “Ми щепились, аби не сидіти на карантині”. Як Ізраїлю вдалось вакцинувати майже 80% населення

Також люди, які подають заявку на отримання дозволу, мають представити чинний медичний страховий поліс, який покриває видатки на випадок захворювання на COVID-19.

Всі ці документи треба буде мати при собі для пред'явлення компетентним органам Ізраїлю. У разі, якщо людина хворіє на COVID-19 – її не пустять на літак.

Пасажири, які прибувають в Ізраїль, повинні заповнити декларацію не більше ніж за 24 години до рейсу. В декларації пасажир надає свої особисті дані, медичні відомості, а також детальну інформацію про місце самоізоляції в Ізраїлі.

"Усі міжнародні пасажири повинні пройти самоізоляцію у визначеному державою перебування приміщенні (мотель). Тривалість ізоляції становить 14 днів, або 10 днів (за умови, якщо пасажир матиме два ПЛР тести, результати яких є негативними)", – йдеться у повідомленні.

Особи, які мають довідку про вакцинацію від COVID-19 в Ізраїлі або довідку про одужання від COVID-19, не підлягають самоізоляції.

Що відомо

  • Влада Ізраїлю з 7 березня послабила карантинні обмеження. Для вакцинованих громадян, які мають так звані "зелені паспорти", свої двері відкрили кафе та ресторани, а також заклади освіти.
  • Ізраїль додав Київ до переліку міст, в які дозволено здійснювати авіарейси з міжнародного аеропорту імені Бен-Гуріона.
  • Посольство України в Ізраїлі веде активні переговори з країною про взаємне визнання паспортів вакцинації від COVID-19.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок