Ізраїль послабив карантин і надав переваги власникам "зелених паспортів"

Ізраїль послабив карантин і надав переваги власникам "зелених паспортів"

Ізраїль послабив карантин і надав переваги власникам "зелених паспортів"
АР

Влада Ізраїлю з 7 березня вирішила послабити карантинні обмеження. Для вакцинованих громадян, які мають так звані "зелені паспорти", свої двері відкрили кафе та ресторани, а також заклади освіти.

Як повідомляє Times of Israel, в країні знову можуть працювати кафе та ресторани, проте залишились певні обмеження. Зокрема, приміщення закладів можуть бути заповнені лише на 75%, а потрапити туди зможуть лише власники "зелених паспортів" — тобто громадяни, які отримали дві дози вакцини від коронавірусу. Решті відвідувачів дозволили перебувати за столиками на вулиці.

Студенти, які мають "зелені паспорти", зможуть відновити навчання у стінах університетів та духовних семінарій, а невакциновані й надалі продовжать навчання онлайн. Крім того, власники "зелених паспортів" отримали право відвідувати туристичні пам’ятки.

Також в країні дозволили відкрити конференц-зали і заклади харчування в готелях, а стадіони зможуть впускати до 1,5 тисячі відвідувачів. Пом'якшення торкнулось і масових зібрань, — їх знову дозволили проводити, але не більше 20 людей в приміщенні та 50 — на відкритому повітрі. Проте влада закликає ізраїльтян й надалі дотримуватися правил безпеки, щоб уникнути зараження коронавірусом.

Що відомо

  • 21 лютого влада Ізраїлю вирішила послабили карантинні обмеження, введені через поширення коронавірусу, на тлі ефективності вакцинації населення.
  • Ізраїль до квітня 2021 року планує вакцинувати майже все населення.
  • Мерія Тель-Авіва організувала безкоштовну вакцинацію для іноземців.

Вибір редакції

На початок