Центрвиборчком змінив члена ОВК округу № 87 від "Cлуги народу"

Центрвиборчком змінив члена ОВК округу № 87 від "Cлуги народу"

Центрвиборчком змінив члена ОВК округу № 87 від "Cлуги народу"

Центральна виборча комісія під час засідання припинила повноваження члена ОВК округу 87 Сергія Калугіна зі "Слуги народу". На зміну прийшов його однопартієць Олександр Кушлик. Про це йшлося 14-го квітня під час онлайн-засідання ЦВК, пише Суспільне Карпати.

За словами секретарки Центральної виборчої комісії Олени Гатаулліної, подання про зміну члена ОВК надійшло від партії "Слуга народу".

"Подання було перевірене, відповідає вимогам законодавста. Тому пропонуємо внести зміни до окружної виборчої комісії в одномандатному виборчочму округу 87, а саме: достроково припинити повноваження члена комісії Калугіна Сергія від "Слуги народу" та включити до складу цієї комісії Кушлика Олександра від цієї політичної партії", — повідомила Олена Гатаулліна.

Голова ЦВК Олег Діденко каже, що така заміна спрямована на відновлення дієздатності ОВК в одномандатному виборчому округу 87.

"ОВК повинна виконати рішення судів, які набули законної сили, та рішення ЦВК про складення протоколу з позначкою "уточнено" з врахуванням рішень судів, що набрали законної сили", — розповідає Олег Діденко.

Голова комісії каже, станом на 11:00 годину було скликане засідання ОВК, але воно не могло розпочатися через проблеми з кворумом. За його словами, сподіваються, що проведення заміни довзволить запрацювати комісії.

За проголосували 14 членів ЦВК.

Нагадаємо, чотири дні поспіль в ОВК округу 87 на Прикарпатті міняли членів комісії. 1-го квітня Євген Ковальов, який був довіреною особою кандидата у нардепи Василя Вірастюка, склав свої повноваження. Натомість він став членом ОВК округу 87 від "Слуги народу" замість Олександра Кушлика.

31-го березня Центральна виборча комісія під час засідання припинила повноваження очільника ОВК округу 87 Олексія Остроухова, внесла та призначила головою Андрія Лозинського. Новопризначений голова комісії Андрій Лозинський від партії "Голос" та 18 членів склали присягу, однак згодом оголосили перерву.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок