В Одесі від COVID-19 вакцинували понад 4 тисячі людей

В Одесі від COVID-19 вакцинували понад 4 тисячі людей

В Одесі від COVID-19 вакцинували понад 4 тисячі людей
Одеська ОДА

Станом на 12 квітня в Одесі від COVID-19 вакцинували 4 тисячі 422 людини. З них більшість – працівники закладів охорони здоров'я, розповіла директорка міського департаменту охорони здоров'я Олена Якименко.

За її словами, за весь період вакцинації в Одесі зробили 4 тисячі 422 щеплення. Вакцину отримали 3 тисячі 612 працівників закладів охорони здоров'я та 810 громадських діячів.

Нагадаємо, з 22 березня в Одесі почали працювати тимчасові стаціонарні пункти щеплення в центрах первинної медико-санітарної допомоги.

У таких пунктах вакцинують усіх медичних працівників, зокрема сімейних лікарів та працівників системи громадського здоров’я. Також під цю категорію підпадають соціальні працівники та люди, старші за 80 років.

Нагадаємо, зранку 5 квітня директорка міського департаменту охорони здоров'я Олена Якименко заявила, що до Одеської області доставили понад 4 500 доз вакцини американської компанії Pfizer. Згодом з'ясувалося, що інформація про надходження до області вакцини Pfizer була неправдивою.

Читайте також

На початок