Одеські медики масово хворіють на COVID-19 – міськрада

Одеські медики масово хворіють на COVID-19 – міськрада

Одеські медики масово хворіють на COVID-19 – міськрада
Фото ілюстративне, з відкритих джерел

В Одесі зростає кількість медиків, які хворіють на COVID-19. Про таке повідомила директорка департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради Олена Якименко.

За її словами, на COVID-19 в Одесі зокрема хворіє керівництво міської лікарні №5 та заступниця головного лікаря міської інфекційної лікарні.

Також Якименко розповіла, що в Одеській міській лікарні №8 COVID-19 підтвердили у 15 працівників. Директорка департаменту наголосила – хворих на коронавірус медиків у місті "дуже багато".

Читайте також: Одеська область опинилася в "червоній" зоні: які обмеження діятимуть

"Це не тільки лікарі, але й допоміжний персонал. У п'ятій лікарні хворіють повально, у восьмій лікарні – теж", – прокоментувала Якименко.

Вона також зазначила, що в департаменті охорони здоров'я міської ради троє працівників захворіли на COVID-19 повторно. Додамо, від початку пандемії коронавірусну хворобу підтвердили у 3 тисяч 232 медиків з Одеської області.

Нагадаємо, директорка департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар'єва заявила, що опорних лікарнях області не вистачає лікарів та медсестер для лікування пацієнтів з COVID-19.

Читайте також

На початок