У мерії заявили, що Одещина отримала Pfizer. ЦГЗ заперечує

У мерії заявили, що Одещина отримала Pfizer. ЦГЗ заперечує

Оновлено
У мерії заявили, що Одещина отримала Pfizer. ЦГЗ заперечує
АР, фото умовне

Директорка Одеського міського департаменту охорони здоров'я Олена Якименко заявила, що до області надійшло 4680 доз вакцин американської компанії Pfizer. Натомість прессекретарка обласного Центру громадського здоров'я Анна Лєснікова спростувала цю інформацію.

За словами Якименко, Pfizer вже нібито передали до обласного складу. Щеплення отримають працівники та люди похилого віку в будинках-інтернатах закритого типу. Ця кількість розрахована з повторною вакцинацією через 28 днів.

Натомість Анна Лєснікова запевнила, що область ще не отримувала вакцину Pfizer. Про те саме Суспільному повідомили й в пресслужбі обласного департаменту охорони здоров'я. Там слова Якименко назвали фейком.

Крім того Якименко запевнила, що до Одеси надійшло п'ять тисяч доз вакцини AstraZeneca CoviShield. Крім того регіон очікує на партію китайських вакцин Sinovac. Вона розрахована на маломобільні групи населення, паралімпійців та спостерігачів на ЗНО, сказала директорка.

Якименко також повідомила, що за весь період вакцинації в Одесі зробили 3 тисячі 754 щеплення. Вакцину отримали 3 тисячі 428 працівників закладів охорони здоров'я та 326 громадських діячів.

Нагадаємо, з 22 березня в Одесі почали працювати тимчасові стаціонарні пункти щеплення в центрах первинної медико-санітарної допомоги.

Раніше директорка департаменту охорони здоров'я ОДА Наталія Одарій-Захар'єва заявила, що в опорних лікарнях області не вистачає лікарів та медсестер для лікування пацієнтів з COVID-19.

Читайте також

  • У Раді заявили, що Одещина ігнорує "червону" зону, та анонсували перевірки
  • "Червона" зона. Як працюватиме громадський транспорт в Одесі та області
  • Одеські медики масово хворіють на COVID-19 – міськрада
На початок